Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Štybar

OSOBNOST 27.11.2014 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si že šaškem cyklistiky jsem já co jezdí v padesáti čtyřiceti letch sto kilometrů přes LOpeník sbírat kukuřici na pole Babišovi selanky a zpět s brašnami vyomýlaných posbíraných klásků,dva defekty totálně zničený ráfek škoda dva tisíce pět set korun a nemám sponzora a ani potravinové doplňky pil jsem vodu minerálku z studánky a jablka ze stromů a nemám žádný příjem ani sociální s takovou politikou jak cpete do MOnaca peníze Czaganovi a odlehčujete kola které si kupujete jako chlaba srohlíky vy sportovci magorie sponzorů mnohdy záhadných dle vašich kont a cen bycyklů.Mně fízlové na Slovensku chtělí dát pokutu padesát eur že jsem měl na hlavě vlněnou čepici a ne helmu.Nejsem fašista Hlinka aby jsem jezdil v helmě za hrstku rýže předraženou dovozci z Indie i z Asije.Neb ani v NEW Yourku kde je skutečný provoz deseti proudů silnice nemaj lidi helmy ani na kole ani v autobuse s vyhlídkou,ve srovnání snimi je provoz mezi Trenčínem a NOvým Mestem nad Váhom lázenský provoz po sezoně,neb jsem tam zabloudil na hlavní a marně hledel vjezd na cyklotrasu ,mají zadeklovanou železnici plastem a příkop jako pro medvědy ač by tam měli udělat raděj cyklostezky nežli auta a žeby nákladní auta měli povinnost využívat dálnici která je souběžná se silnicí to by si měli uvědomit ING policajtů Slováků důležitých jak HUsák po okupaci.

    Antonín Brachtl
  • josef.servit.9
    Uklidni se dědku! Nevěřím, že ještě jezdíš na kole? Kiysska a neziskovky ovládají celé Slovensko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit