Přejít na výpis diskuzí

Zooey Deschanel

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    me hodne pripomina Katty perry
    • Re: ....

      Katty Perry je laciná, ještě k tomu bez talentu. Za to Zooey má charakter a nadání.
      • Re: Re: ....

        máš recht..perry je koza uječená,rádoby děsně cool ....fakt mi silně leze krkem *15*
  • kočenka

    Jj, je to fakt kočenka....nádherný oči....a ta ofina....zbožňuju holky s ofinou.... *14*
  • Yes, man

    Zooey taky hraje ve filmu Yes man s Jimem Carreym. Oba skvělí, ale Zooey fakt krásná, ten film musíte vidět. *14* *14*
    • miki1931

      Re: Yes, man

      Jj, mam to na dvd a musim rict ze ten film je vazne bozskej, jo a taky tam Zooey zpívá a stojí to vazne za to, vrele doporucuju *3*
  • Zooney

    JOjo,v Stoparove pruvodci je nadherna.To jsem se fakt zamiloval *3* *3* *3*
  • lenca29

    :)

    hele taky hrala ve filmu z nuly hrdinou..:)
  • Zooey

    Je to prostě nejlepší herečka a taky nejkrásnější ženská *1*
  • sarda

    OSVĚDČENÁ

    Fakt super herečka. Své nadání mi ukázala ve filmu (500) days of summer.Moc se mi líbil, byla tam super. Takže je osvědčená. Zná někdo ještě nějaký jiný film s ní? Kromě Yes Man,to jsem také viděla... Děkuji :)
    • JJ jmenuje se to napr. Návrat, taky hrala ve vanocním filmu neco se skritkem , most do zeme therabitia je jich fakt hodne
  • kus

    je to kus
    • aliczechx

      Re: kus

      to teda je a a to nejsem lesba...nejlepší roli má stejnak v Lemře líný a pak Stopařův průvodce po galaxii... *1*
  • monishka

    Zooey

    Skvělá herečka, více než to =)
  • Úžasná

    Strašně moc krásná. Úžasný nohy, oči, a vůbec celá je sexy a atraktviní. Líbí se mi taky moc co s ní ve filmech vyzařuje. Je jedinečná. Být tak jeden večer s ní a Katy Perry, to by bylo *14* *4*
    • sarda

      Re: Úžasná

      jo pěkná, narozdíl od ségry (Emily Deschanel) má šíleně velký výrazný oči! Fakt pěkná *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit