Přejít na výpis diskuzí

Zucchero

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert v Praze

    Koncík byl skvělý....přímo super...pěkně sme si zatrsali *3* *1*
  • už mááám

    heč já už vstupenku máááám...do třetí řadyyyy *1* *1* *15*
  • prodám dvě vstupenky na koncert 14.9.

    prodám dvě vstupenky na koncert. cena 1500 za obě/popř.dohodou. Pište na email: xluciferka@centrum.cz
  • FLY TOUR

    heeeyyy ZUCCHERO - 14.ZÁŘÍ 2007 PRAHA !!!! *14* *15* *14* *1*
  • Název písně?

    Prosím o radu - nevíte, jak se jmenovala ta píseň Zucchara, který zpíval na Live Aid? Slyšela jsem jí nedávno v rádiu, zpívá v ní aglicky, ale nestihla jsem zaregistrovat název..byla bych moc ráda za info. Díky
    • Re: Název písně?

      Ciao, tak je to asi jediná píseň která se hraje v českých rádiích od Zucchera *9* a jmenuje se " Everybody's got to learn sometime" ...nádherná *14* *5*
      • Re: Re: Název písně?

        Díky moc, po dlouhém pátrání na netu, jsem ji našla a stáhla - jsem štastná:) *3*
        • Re: Re: Re: Název písně?

          Tak to je fajn *4* Taky jsem rád, že se zase našel někdo, komu se líbí stejná hudba jako mně *3* ciao pa
  • FLY TOUR

    Heeey, vstupenky na koncert do Bratislavy v PRODEJI !!!! *1* *15*
  • Cheb Mami

    No tak ten zpěvák se jmenuje Cheb Mami a je původně z Alžírska. Poprvé se prosadil se Stingem, určitě znáš píseň "Desert Rose" *3* ...No Zucchero spolupracuje s největšíma hvězdama světové pop music, takže tím pádem vznikl i tento duet *4* *5* ciao
  • KONCERT??

    Cauky,o kocerte nevim o "nejakem" zuccherovi jsem se dozvedela az ted dostalo se mi do ruky dvd e záznamem koncertu v r.2003 s ostatníma hvězdama a jakože fakt super!:)
    a kdy že je ten koncert a nějaké info o něm?
    a taky nevíte náhodou jak se jmenuje ten zpěvák co měl s ním duet?takovy snad arab nebo tak něco zpival tou svou reci a super... *14*
    díkes Hanka *3*
  • FLY TOUR

    Ciao, vim ze je to hodne nepravdepodobny, ale nejede nekdo na koncert Zucchera do Bratislavy v květnu??? *5* *3*
  • Krásná pisnička od něj je Blue..Moooc pěkný *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit