Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Belohorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezva ženská

    Měl jsem tu čest s ní strávit chvilku a proto moc nevěřím tomu co se tu píše. na mě působila, jako téměř dokonalá ženská, bezva jsem si s ní rozuměl a k tomu je nádherná. *14*
  • chci zuzku
  • To Suzan

    I love you ... I wish you to be happy. AF *3*
  • ulala

    SI SEXI ZUZKA *14* !!!
  • Zuzka skončila;-(

    Zuzka byla moje moooc oblíbená moderátorka-na E2... dneska bohužel skončila a já jsem strašně smutná. Před týdnem a měsíc před tím jsem se s ní viděla a chtěla se vyfotit, ale nakonec jsem měla trému, nevím ona je taková moc dokonalá na pohled... Mám jí ráda hlavně kvůli E2, ale je to sympaťanda... Dokonce jsem jí v jedné soutěži pozvala na rande, ne že bych byla na holky, ale jsem prostě její fanynka... Moc by mě zajímalo co bude s ní dál... Ach jo, mě to tak mrzí. Zuzko jsi skvělá... Libuška*
  • CC

    Sledujete jí v celebrity campu,co běží na Jojce??Viděl jsem jen 2 díly a moc jí to tam sluší.
  • *1* si super pozeraval som ta este na sterom laskani *1*
  • Je to nádherná kočka *14* Hned bych do ní šel *15*
  • Extra třída

    Zuzka je nejkrásnější modelka na světě má krásnou tvář,božské tělo a fantastické nohy.zbožnuji tu neuvěřitelnou ženu *14* *14* *14* *14*
  • be yourself

    Hey, we've met on Europe2 X-Mas party in Dlouha st. Just be yourself and good luck in your private and professional life. love, Johnny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit