Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bydžovská

OSOBNOST 6.3.2011 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Český lev

    Paní Zuzanko, mám velikou radost a opravdu upřímně Vám blahopřeji k udělení Českého lva. Určitě není poslední, protože Vy jste vyjímečná herečka a už by to sakra měli všichni pochopit. Přeji mnoho zdraví, abyste mohla nás, své příznivce, potěšit ve spoustě krásných rolí. Ještě jednou blahopřeji!! *5*
  • Zuzana

    Zuzano, jste supr herečka, to co máte v sobě má jedna z tisíc. Když vás vidím, pozorne sleduju , protože na Vás se DÁ KOUKAT ! Vyjádřite postavu svou mimikou svým telem a hlavně duší. Na Vás nemá nikdo. Mám Vás moc ráda.
  • xx

    dneska u Hell :D ťáááu :D *1*
  • Vemkovský učitel

    Zuzana Bydžovská se mi už v mém mládí velice líbila. Měla nádherně dlouhé husté vlasy a i její vnitřní krásu jsem už tenkrát dokázal vnímat. Venkovského učitele na ČT jsem si tedy nemohl nechat ujít právě kvůli ní a nemohl se při tom vynadívat na její nádherné culíky a skvělý herecký výkon. Kéž by je tak mohla mít ještě dééélší... *3*
  • millagros115

    Venkovský učitel

    Teď v neděli jsem v TV na ČT1 shlédla VU a musím říct, že jsem upřímně nadšená. Ne tak z příběhu jako takového, i když mně tato tematika velmi zajímá, myslím, že se ještě od západních států máme co učit v tomto ohledu. KAždopádně úžasný herecký koncert, jak Váš, tak Lišákův... do budoucna bych vám přála více takovýchto skvělých rolí. VY jste vynikající herečka s úžasným charismatem a na štěky jako třeba v gymplu se opravdu nehodíte *4*
  • narozky

    vse nej zuzko *4*
  • Zuzana Bydžovská

    Milá Zuzko
    Příjmi ode mne gratulaci k tvým
    dnešním narozeninám.Přeji ti
    hodně štěstí,zdraví a úspěchy
    k tvé profesi. *4*
  • pseudoparazit

    +

    skvela herecka s naprosto prirozenym projevem.
  • bída

    je toho tady málo
    *10* *10* *9* *9* *5* *5*
  • Soukromé pasti

    super herečka s osobitým stylem, byl jsem nadšenej když jsem jí viděl ve dvou dílem soukromých pastí, kdo je nevidel tak doporučuju shlédnout na http://archiv.nova.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit