Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajinka1

    :)

    Krásná ženská :) je dokonalá :D všechno nejlepší :)
  • kokutcz

    Zuzanka...

    I love her so! *14* *4*
  • humork

    Star dance 3

    Moc a moc jí fandím ve star dance je moc šikovnáá!!! A má supr tanečníka! honza je supr! Zkusíme anketu: Kdo si myslí že ve star dance vyhraje Zuzka Norisová a Honza Kliment??? já! někdo další???? tak posílejte hlasi!!! *3* *3* *3*
    • Re: Star dance 3

      já si to myslela taky ale bohužel vyhrála Batulková achjo...Zuza si to zaslouží mnohem, mnohem, mnohem vííííc!!!!!!!!!je prste nej!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • quickly

      Re: Star dance 3

      myslim si že zuzka to vyhraje.....i kdyby nikdo neposilal hlasy tak to vyhraje je supr....mohla by se tim i zivit:Dtancem:D *14*
    • pelclovajana

      Re: Star dance 3

      Jo souhlas, taky jim fandím úpa nejvíc!!! Skvěle se k sobě hodí...Honzík je nádhernej a Zuzka je prostě jednička!!! *14* *14* *4* *1*
  • humork

    Zuzka

    zuzka je super,škoda že ve stardance nevyhrála ale stříbro je taky dobrý. škoda že ta zvedačka jim v osmým večeru nevyšla.
  • Ahoj

    Vše zdravím :)
    • Re: Ahoj

      Ahoj Zuzko, dovolím si Vám opožděně popřát jen to nejlepší a hodně splněných životních snů k vašim krásným narozeninám. Daniel Novák
  • nellanie

    Lidičky

    TEĎ VÁM NĚCO POVÍM: ZUZKA SEM NECHODÍ!!! TAKŽE SEM NEMUSÍTE PSÁT TYHLE TY VĚCI JAKO. NEMUSÍTE ZUZKU URÁŽET JEN PROTO,ŽE SEM NECHODÍ. JESTLI S NÍ CHCETE MLUVIT,NEBO PODPIS,NEBO COKOLI JINÉHO,TAK NAPIŠTE DO DIVADLA,ALE NESLIBUJU VÁM,ŽE NA TO BUDE REAGOVAT. PSALA SEM TAM 2X A ANI JEDNOU MI NIC NEPŘIŠLO ZPÁTKY. UVĚDOMTE SI,ŽE ZUZKA JE VELMI ZANEPRÁZDNĚNÝ ČLOVĚK ANO. MÁ HODNĚ FANOUŠKŮ A URČITĚ NA NĚ NEKAŠLE. JÁ TO MŮŽU ŘÍCI ZE SVÉ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!!!ZUZKA MÁ JEN MOC PRÁCE,A MYSLIM,ŽE SI TO URÁŽENÍ NEZASLOUŽÍ!!! TAKŽE TOHO LASKAVĚ NECHTE. ZUZCE BYSTE TO TAKY ASI NEŘEKLI OSOBNĚ NE? TAKŽE LASKAVĚ ŽÁDNÉ URÁŽKY ANO. MĚJ TE SE:-)
    • Re: Lidičky

      souhlasim *1*
  • bugysek

    TOTO BYT PRAVDA

    heyky podle mě si zuzana myslí že je krásna dobrá vše umí. to je pravda ale mě sere že jí stoupla slava do hlavy! žáááárlím
  • Pro nellanii /30.5.209/

    :-))))))) Vždyť ji znáš přece osobně,tak proč máš potřebu psát ji do divadla....,.-)))) Nechápu tě,děvče.A hlavně nechápu,že máš potřebu psát do diskuzí o Zuzaně,že ji znáš osobně....no a co,proboha?To opravdové kamarádky těchto lidí nemají zapotřebí.Myslím si,že jsi spíš poblázněná fanynka/už styl tvého psaní při rozčílení o něčem svědčí.... *9*/,která ji bude fanaticky hájit a ochraňovat před celým světem . *15*
    • nellanie

      Re: Pro nellanii /30.5.209/

      aha...docela tady fakt někdo tuší...:DD Docela se někdo ptal,tak sem slušně odpověděla! řekla sem ,že jí znám osobně...párkrát sem jí potkala a mluvila s ní,to je všechno...neříkám,že jí znám:) A rozhodně nešílím po Zuzce jako někteří lidi...já sem docela normální...ve svým věku to fakt nemám zapotřebí!!!
  • ilovehorses

    HAPPY BIRTHDAY

    Zuzko,
    já Ti přeju všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a úspěchů (hlavně to zdraví). V Rebelech jsi hrála úplně suprově- no vlastně ve všech filmech a seriálech *1* a máš NÁDHERNÝ hlas *14*
    Ještě jednou všechno nejlepší ke Tvým 31. narozeninám přeje Katka (12) a Martin- můj bratr (2) *14* *4* *3* *3*
  • hougerka.edward

    Happy B-day!

    Všechno nejlepší Zuzko k narozeninám....hodně štěstí,zdraví,Lásky a úspěchu v karoéře seš vážně super =) *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit