Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zuzano, jaky mas ty osobne pocit z toho co se udalo v Manchesteru.
  • Možná, že nevypadá úplně nejhůř, ale v každěm případě je to nepříjemná a až nežensky tvrdá asertivní pracovnice televize, která spoustu lidí dovede svými soustavnými manipulacemi a jednostranným neprofesionálním projevem naštvat. Od pracovníků ČT už ale níc jiného za své, zřejmě nízké poplatky ani neočekáváme.
  • jo, jo krásná a chytrá ženská,to se zas mindráci v diskuzi vyřádili,hodně štěstí zuzko
  • Nechci se nikoho dotknout, ale jak tak koukám na ostatní moderátory, horší hodnocení jsem nenašel. Co ta ženská ještě v té námi placené ČT pohledává?
  • Díky za krásně ironický příspěvek, obávám se ale, že ne každý ho pochopí
  • Marečku, nejde ani o barvu pleti, ale tato slečna na obrazovku tak nějak nepatří.V hlavě se jí moc neurodilo, tak to evidentně nahání tím přibarvením. Na některých fotkách je téměř bílá. No, máš divnej vkus.
  • ČT už předvedla hodně negativního, ale tato moderátorka je její vrchol nevkusnosti a politické korektnosti, bez patřičného vzdělání a politického rozhledu. Od jisté doby se bráním pohledu na ni, neriskuji kopřivku!!!
  • Nechápu jak toto můźe někdo v Čt zaměstnat a ještě poslat na obrazovku
  • slečno,arogancí oplýváte objektivitu nemáte žádnou.
  • Neskutečné co Tvarůžková opět předvedla v rozhovoru s ministrem Zaorálkem 16.11.....divím se, že Zaorálek se nezvedl a neodešel nebo jí nevykázal do patřičných mezí. Je úplně posedlá nenávistí, zejména vůči prezidentovi Zemanovi. Tohle není žádná novinařina, o objektivitě ani nemluvě, to jsou otevřené nenávistné útoky Je obtížné pochopitelné, že ji již dávno z ČTV nevykopli - nic jiného se nezaslouží. Nechápu, kde se v ní bere to ničím nepodložené sebevědomí, arogance, drzost a sprostota v jednání s pozvanými hosty - samozřejmě jen s některými.Chová se jak inkvizitorka. Jiné "kvality" jako novinářka nemá...povrchní, jednostranné a ideologicky podmíněné názory a omezené znalosti na jedné straně, a často až tristní a směšné neznalosti /"Juliani" místo Gulliani, apod., atd./ na straně druhé; profesně nekvalifikovaná a neznalá; přesto ze záhadných důvodů na obrazovce zůstává. Je jasné, že musí odrazovat spoustu lidí, aby ČT vůbec sledovali....
  • Vážená paní redaktorko,
    Vaše diskuze jsou vedeny zcela neprofesionálně. Vaše zaujetí a neustálé opakování stejných otázek je únavné. Poslední rozhovor s ministrem Zaorálkem byl z Vaší strany zcela dogmatický. Přečtěte si něco o demokracii a diplomacii. *13*
  • Dobrý den paní Zazano,

    před chvílí jsem se zájmem sledoval Váš rozhovor s panem ministrem Zaorálkem. Zůstal ve mne jakýsi neučitý negativní pocit. Když o tom zpětně přemýšlím, tak se nemohu ubránit závěru, že příčinou je:
    1. z dikce Vašeho projevuve je patrné, že ve svém hostu nevidíte hosta, ale nepřítele
    2. vžíváte se do role vyšetřovatele,který vede výslech
    3. nejste schopna vést dialog flexibilně v návaznosti na repliky Vašeho spoludiskutujícího-křečovitě se držíte Vámi dopředu připravených dotazů.
    Jste mi sympatická a velmi by mě potěšilo, kdyby jste byla schopna sebereflexe. Přeji stálé zdraví. Jaroslav
  • Vážená paní Tvarůžková,vaše rozhovory jsou neposlouchatelné!!Neustále skáčete do řeči hostům a navíc si odpovídáte sama na kladené otázky! Divím se,že dnes pan ministr nezvedl zadek a neodešel.Jste neobjektivní a sebestředná!! *16*
  • Dneska to Zuzce moc slušelo v Interview ČT24. Závidím šťastlivci, který jí může zahrnovat květinami a komplimenty. Rád bych byl na jeho místě *14* .
  • Komoušská lůza blinká kudy chodí. Zvykl jsem si. A to, že blinká znamená jednu věc. Že Zuzana dělá svou práci dobře. Držím jí palce.
  • Tak koukám, že Zuzanka se začíná objevovat v pozdně večerním zpravodajském bloku a v tématických speciálech. To je moc krásné, půlhodinka v Interview ČT24 totiž nestačí *14*.
  • Rozumím, že dolních deset milionů prostě skvělou Zuzanu Tvarůžkovou neocení. A je to dobře, kdyby se socánkům zamlouvala, mohla by to vnímat jako urážku. V mých očích je Zuzana jedna z nejlepších. A navíc je moc krásná.
  • No vidíte a já zase Ševčíkovou-Zárubovou-Witowskou přepínám *16*.
  • Že Česká televize jako veřejno-právní subjekt neplní svoji funkci objektivního a nestranného informování je dlouhodobě známá věc.Velký podíl na této skutečnosti mají někteří redaktoři, mezi než řadím pana Moravce, paní Witovskou a Tvarůžkovou. Ta ukázala svoji neprofesionalitu v dnešním pořadu s vyznamenaným novinářem panem Janem Petránkem, před kterým hluboce smekám, protože se nenechal vykolejit hokynářským přístupem redaktorky Tvarůžkové na některé její otázky. Vrcholem byl dotaz, zda mu nevadí vyznamenání z rukou prezidenta Zemana. Je to ostuda, že redaktorka, která by měla vystupovat vůči hlavě státu korektně, dokáže něco takového vypustit z úst.
  • ty tendeční lži šířící na ČT to je jádro pudla ne redaktorka Zuzka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit