zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Václav Kopta

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Václav Kopta se narodil 21. června 1965 v Praze v rodině básníka a textaře Pavla Kopty. Absolvoval hudebně dramatický obor na Pražské státní konzervatoři, kde také potkal svou současnou manželku ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 starší

komentářů v diskuzi: 58

napsat komentář

Zdeněk Ježek (anonym)

Václave Kopto,
Vaše názory, co jste prezentoval na stránskách " 5 plus 2 " mne zaujaly.
Všechny mé pokusy najít na Vás spojení byly bezůspěšné.
Dejte mi, prosím, svoji e-mail adresu.
Napíši Vám.
Děkuji.
Zdeněk Ježek
12.12.2016
vlákno reagovat

Veronika Čeplová (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vážený pane Kopto, právě jsem shlédla "Můžu dál?" a rozhodla se k tomu, o čem už dlouho přemýšlím, a sice se pokusit s Vámi spojit. Jsem Vaše příbuzná, moje babička Marie Koptová(provdaná Vídenová) byla sestra Vašeho dědečka Josefa. Proto jsem s ní jako malá navštěvovala Vašeho dědečka (později už byl nemocný a ležel nahoře v ložnici) a s mými rodiči později Vaše rodiče (i na jejich chalupě) a Vás s bratrem si pamatuji jen jako malé chlapce. Měla jsem Vaše rodiče i strýce ráda,po smrti mých rodičů ale veškeré kontakty pochopitelně ustaly.Časem mne nejednou napadlo se s Vámi kontaktovat, ale na druhou stranu si uvědomuji, že jsem pro Vás zcela neznámá a nezajímavá osoba.Bylo by fajn, kdybyste si to nemyslel a pro ten případ mám tel : 739781043, e-mail (teď píšu z pc dcery) : vceplova@msoud.pha.justice.cz. V opačném případě se omlouvám, pokud jsem obtěžovala a přeji dobrou noc. S pozdravem V.Čeplová (roz. Vídenová)
23.11.2016
vlákno reagovat

aseton osobnosti.cz

Dobrý den,
vážený pane Václave,vždy se na Vás rád dívám a poslouchám Vaše vyprávění z dětství o autobusech.s RTO jsem též řadu roků jezdil, převážně zájezdy.Na tuto dobu rád vzpomínám, byl to v té době velmi dobrý autobus a to i po technické stránce, dávám mu 1.s hvězdičkou.Jsem již ve starším věku tedy v penzi a celý život vykonávám práci řidiče autobusu a to i v současné době i když v posledních letech jsem převážně na pozici instruktora pro výcvik budoucích řidičů A:aTR: Mám vážný problém jak tuto činnost ukončit.Co mě na vás zaujalo? no přesně to samé co jste dělal v dětství jsem dělal já,snad ještě houževnatěji. Od útlého věku jsem si hrál na řidiče autobusu a také jsem u toho zůstal.Rád bych se s Vámi setkal a moc vás o to prosím, měly bychom mnoho společného,jste jako má kopie,nepovažuji to za žádný úlet,je to prostě vrozená náklonost k této činnosti.Též jsem se věnoval během života hudbě i když jen amatérsky. Mám email: fivast@seznam.cz Budu se těšit na osobní kontakt a aspoň chvilku dát společnou řeč,rád se přispůsob.k vašemu termínu a pod.Velice rád Vás navštívím třeba jen na chvilku při kávě či pod.
Zdravím Vás, loučím se a ať se Vám daří i do budoucna. S pozdravem, Václav,t.737422869 České Budějovice.
27.7.2016
vlákno reagovat

Pett (anonym)

Zrovno pozerám "Sneženky a machři" a keď ho vidím v postave Radka ako sa tvári ,srší z neho neskutočná charizma a je veľmi sympatický ,už ako malá som mala na jeho mladú verziu slabosť ,a teraz už by som.asi váhala ,ale neskutočný pohľad v očiach ma stále :)
3.1.2016
vlákno reagovat

Paeddr (anonym)

Pane Kopto, ač jsem doktorem pedagogiky a celý život jsem se věnoval školství, autobusy byly mým koníčkem, měl jsem 3, nakonec Škoda 706 RTO ( s ním jsem brigádně jezdil o prázdninách i v ČSAD), projezdil mimo ČSR a střední Evropu, jezdil jsem i v MHD v Praze kloubovým Ikarusem (jako první brigádník, který jej k řízení dostal). Vše vyprávění mě natolik zaujalo, že jsem se rozhodl Vám napsat.
S pozdravem paeddr@atlas.cz
21.12.2015
vlákno reagovat

Bastiien 1 (anonym)

Dobrý den, pane Kopto plně chápu vášeň jíž podléháte, ve Vašem případě starý autobus RTO. I já trpím vážnou chorobou. U mě to jsou zase lodě. Došlo to tak daleko, že jsem si postavil na zahradě repliku pirátské plachetnice 10 metrů dlouhou a také tak vysokou. Je dost vidět z hlavní silnice a tak na mne kamioňáci houkají a ostatní se občas zajedou podívat až k zahradě. Dle Vašeho vyprávění v různých pořadech soudím, že toho máme společného více. Rád bych Vás proto poznal osobně a pokud by jste o to stál také, moc by mě to potěšilo. Jsem o trochu starší než vy, roč.57, ale nevadí, aktivní jsem až dost. S úctou zdraví Jirka B.
29.1.2015
vlákno reagovat

sarezie osobnosti.cz

Dobrý večer,mám vás moc ráda,takového chlapa bych brala,mám ráda pořádný chlapy.Bohužel máte krásnou manželku.:-).Šárka
24.1.2015
vlákno reagovat

Josef Klaus (anonym)

Vážený pane Kopto,
Můj,dnes již zemřelý tchán,jezdil celý život jako řidič ČSAD.Naposled jezdil jako TIRák.Když jsem Vás viděl vyprávět,jak jste jezdil "nasucho" autobusem (a tolik let),rád bych Vám poslal odznak "milion kilometrů bez nehod", který jsem po něm zdědil.Neznám bohužel adresu,na kterou bych Vám jej mohl zaslat.Pokud máte zájem,sdělte mi ji na Vašich stránkách.
15.11.2014
vlákno reagovat

Karel Turek (anonym)

Dobrý den. Nechcete se projet Rťákem s přestupem na loď? Ozvěte se ns tel. 777 743 020. Karel Turek
5.8.2014
vlákno reagovat

kirushka97 osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Všechno nejlepší *14* *14* *4* *4*
22.6.2014
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.