Přejít na výpis diskuzí

Václav Kopta

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A slušíc ti to i teď!!!!!!! Tvoje žena musí se mít na pozoru protože jsi stále mocmoc pěknej chlap!!!!!!!!!!!!! *4*
    • Re:

      buzskej jo at si zena dava pozor :-) *4* *5*
    • Re:

      nehraje jeho dcera softball?
    • Re:

      máš úplnou pravdu
  • Kráása

    Já myslím že jako Radek v jedničce byl skvělej, ale teď taky není k zahození. Sice trochu stloustnul a když si sundá ty strašné brýle a čepici je prostě sladkej a ten příběh, který se kolem něj potom točí je užasnej. *3* *14*
    • Re: Kráása

      jn.. sladkej. nevím proč, v jedničce působil strašně slušně atd...a ve dvojce ááá... nádheráá... *14*
    • Re: Kráása

      Jejda mám tam být ztloustnul
    • Re:

      To je von jo??? Ty kra.... hmm tak to je mazec
      • TRn

        Jako RADEK the best *14* *14* ,ale když pak zjistíte jak tedkon vypadá *8* je to obrovský zklamání *9* ale je nezapomenutelnej *13* *14*
        • Re: TRn

          Určo stebou souhlasím, nejvíc jsem se těšila jak teďka vypadá páč ve Sněženkách a machrech byl moc hezoučkej *14* , ale když jsem ho viděla jak vypadá teďka a ještě jak dělá šaška v Mr.GS tak to je hamba blít! *9*
          • Re: Re: TRn

            Mr. GS nesleduji, jen vím, že tam účinkuje... Skočte se na něj podívat do Semaforu; skládá, hraje i zpívá opravdu na úrovni, a pokud na Nově dělá šaška, patrně se adaptuje na cílovou skupinu daného pořadu... :-)
  • Nej byl Radek

    Jako Radek je nezapomenutelnej .*1* .. Ten kluk byl fakt k sežrání *4* ... a ještě k tomu rád četl a citáty,který se mu líbili ... No prostě Vydrž prťka, vydrž! se asi nikdy nezapomene a to jak byl Radek hezkej taky ne ... *3*
    • Re: Nej byl Radek

      Další záškolák, pátá třída, shoda podmětu s přísudkem...citáty se líbilY, neboť citáty jsou neživotné. Ale jinak máš recht:-p
    • Re: Nej byl Radek

      plně souhlasím, krásnej klučina:-)
  • nááádherný

    prosím, nemáte někdo jeho foto, moc byc ho chtěla. a taky bych chtěla vidět, jak vipadá teď. *14* *14* *4*
    • Re: nááádherný

      Šup, šup do školy, právě probíráte vyjmenovaná slova po v-, ve slově vypadá se píše Y, jedná se o předponu vy-. Jo, jo, 3.třída je nádherná.
    • Re: nááádherný

      http://www.blesk.cz/Clanek184618.ht m
  • foto

    tady je foto
    kulturniportal.cz/porad/159-vcera -nedele-byla-/

    a ještě tady
    blesk.cz/Clanek107418.htm#
    a tady
    blesk.cz/Clanek107417.htm#
  • přání

    Milý Pavle
    Všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *4*
  • Lenko ti jsi u toho byla?Já ti nevěřím.On je dobrý herec. *1* *2* *14* *14* *3* *15*
  • To musím souhlasit :)) jako mlaďák byl k sežrání :)) :D *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit