Přejít na výpis diskuzí

Václav Kopta

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amush

    8o)

    a jeste poráad je to velký ,,kus chlapa"!! *4*
  • ajulina

    ........

    no byl krasny kdyz byl mlady!!!!no ae kdyz sem videla jak zestarnul..... *8*
    • Re: ........

      všichni stárnou..ani ty nebudeš věčně mladá, ty nááádhero *1* :D:D:D:DD
    • Re: ........

      To není možný,jak se strašně změnil *9*
      Dřív byl tak krásnej *14*
      • Re: Re: ........

        no presne upa k sezrani... *14* takovy blondacek...no ty ja proste miluju *14*
  • Dobrý den,
    vážený pane Václave,vždy se na Vás rád dívám a poslouchám Vaše vyprávění z dětství o autobusech.s RTO jsem též řadu roků jezdil, převážně zájezdy.Na tuto dobu rád vzpomínám, byl to v té době velmi dobrý autobus a to i po technické stránce, dávám mu 1.s hvězdičkou.Jsem již ve starším věku tedy v penzi a celý život vykonávám práci řidiče autobusu a to i v současné době i když v posledních letech jsem převážně na pozici instruktora pro výcvik budoucích řidičů A:aTR: Mám vážný problém jak tuto činnost ukončit.Co mě na vás zaujalo? no přesně to samé co jste dělal v dětství jsem dělal já,snad ještě houževnatěji. Od útlého věku jsem si hrál na řidiče autobusu a také jsem u toho zůstal.Rád bych se s Vámi setkal a moc vás o to prosím, měly bychom mnoho společného,jste jako má kopie,nepovažuji to za žádný úlet,je to prostě vrozená náklonost k této činnosti.Též jsem se věnoval během života hudbě i když jen amatérsky. Mám email: fivast@seznam.cz Budu se těšit na osobní kontakt a aspoň chvilku dát společnou řeč,rád se přispůsob.k vašemu termínu a pod.Velice rád Vás navštívím třeba jen na chvilku při kávě či pod.
    Zdravím Vás, loučím se a ať se Vám daří i do budoucna. S pozdravem, Václav,t.737422869 České Budějovice.
  • vterinka

    Vše nejlepší!

    Vše nejlepší k narozkám! Hodně štěstíčka, zdravíčka a plno úspěchů v kariéře i v osobním životě! *3* Ať máš kolem sebe lidi, kteří tě mají rádi! *3* *3*
  • Dobrý večer,mám vás moc ráda,takového chlapa bych brala,mám ráda pořádný chlapy.Bohužel máte krásnou manželku.:-).Šárka
  • Jestli si myslíte, že o Václavu Koptovi víte všechno, mrkněte na http://www.snezenkymachri.cz/herci/vaclav-kopta/
  • Pane Kopto, ač jsem doktorem pedagogiky a celý život jsem se věnoval školství, autobusy byly mým koníčkem, měl jsem 3, nakonec Škoda 706 RTO ( s ním jsem brigádně jezdil o prázdninách i v ČSAD), projezdil mimo ČSR a střední Evropu, jezdil jsem i v MHD v Praze kloubovým Ikarusem (jako první brigádník, který jej k řízení dostal). Vše vyprávění mě natolik zaujalo, že jsem se rozhodl Vám napsat.
    S pozdravem paeddr@atlas.cz
  • Dobrý den, pane Kopto plně chápu vášeň jíž podléháte, ve Vašem případě starý autobus RTO. I já trpím vážnou chorobou. U mě to jsou zase lodě. Došlo to tak daleko, že jsem si postavil na zahradě repliku pirátské plachetnice 10 metrů dlouhou a také tak vysokou. Je dost vidět z hlavní silnice a tak na mne kamioňáci houkají a ostatní se občas zajedou podívat až k zahradě. Dle Vašeho vyprávění v různých pořadech soudím, že toho máme společného více. Rád bych Vás proto poznal osobně a pokud by jste o to stál také, moc by mě to potěšilo. Jsem o trochu starší než vy, roč.57, ale nevadí, aktivní jsem až dost. S úctou zdraví Jirka B.
  • Druhořadý herec.

  • Pan Kopta dnes, dne 18.srpna kolem 13.15 h.u Hornbachu v Praze - Řepích,naboural svým černým SUV Mercedesem při vycouvávání z parkovacího místa auto, které stálo vedle něj - tmavý kombík.Dvakrát do něj najel levým předním nárazníkem, zničil mu pravé zadní dveře a rychle ujel.To snad není pravda, tohle je chování?Že Vám není hanba, pane Kopto!Jak k tomu ten chudák, který nejspíš nemá tolik peněz co Vy přijde?Pan celebrita mu udělá škodu a ujede, ať si,chudák poradí,že...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit