Přejít na výpis diskuzí

Václav Kopta

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Kopto, právě jsem shlédla "Můžu dál?" a rozhodla se k tomu, o čem už dlouho přemýšlím, a sice se pokusit s Vámi spojit. Jsem Vaše příbuzná, moje babička Marie Koptová(provdaná Vídenová) byla sestra Vašeho dědečka Josefa. Proto jsem s ní jako malá navštěvovala Vašeho dědečka (později už byl nemocný a ležel nahoře v ložnici) a s mými rodiči později Vaše rodiče (i na jejich chalupě) a Vás s bratrem si pamatuji jen jako malé chlapce. Měla jsem Vaše rodiče i strýce ráda,po smrti mých rodičů ale veškeré kontakty pochopitelně ustaly.Časem mne nejednou napadlo se s Vámi kontaktovat, ale na druhou stranu si uvědomuji, že jsem pro Vás zcela neznámá a nezajímavá osoba.Bylo by fajn, kdybyste si to nemyslel a pro ten případ mám tel : 739781043, e-mail (teď píšu z pc dcery) : vceplova@msoud.pha.justice.cz. V opačném případě se omlouvám, pokud jsem obtěžovala a přeji dobrou noc. S pozdravem V.Čeplová (roz. Vídenová)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší *14* *14* *4* *4*
  • Všechno nejlepší *4*
  • Radek

    Za mlada byl náááááádhernej, strašně milej a sladkej...hlavně jako Radek *14* *14*
  • Václave Kopto,
    Vaše názory, co jste prezentoval na stránskách " 5 plus 2 " mne zaujaly.
    Všechny mé pokusy najít na Vás spojení byly bezůspěšné.
    Dejte mi, prosím, svoji e-mail adresu.
    Napíši Vám.
    Děkuji.
    Zdeněk Ježek
  • Tyjo

    Takovej kunďák to byl.... *14*
  • wow

    *9* *9* *9* OMG... jak teď RADEK ze Sněženek vipadá OMG... *9* TAKOVÁ KUNDA TO BYLA... nejkrásnější kluk z filmu... OMG *14* *14*
  • t3ris3q

    Radeček:)

    Nj doby se měníí.. *9* jako škodaa..faaakt byyl nádheerneej *14*
  • amush

    8o)

    Ja se na neho divam porad stejne jako pred 25 letech....mozna ztloustul a zmenil se, ale porad je to ten do ktereho byly holky zblaznene!:))<3a myslim ze by se tak i mel brat on si to zaslouzí....
  • amush

    8o)

    tady presne muzeme videt,jak vam sejde na vzhledu!Ale tim nechci nikoho urazit dobre je to tak,ale on si to nezaslouzí<3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit