Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • němci mají teď jiné starosti
  • Fandím Vám pane Babiši.
    • Ďakujem! Posílám Vám niekolko koblih.
  • Němci ať se hlavně starají o svoji Merklovou a přivandrovalce a ne o naší zemi a agrofert.
    • josef.servit.9
      Kdo se chce podobat Babišovi ? Bakala,Topolánek.Langer a mnoho dalších zlodějjů ?
      Nemají nárok a tak kují pikle s Chovvancem a Tuhým. oba jsou Užiteční idioti Kalouska a spol.
  • To bych chtěla vědět, kolik koblih musel do Bruselu poslat.
    • Táněčko, proč koblihy. On aj Brusel to dostali nařízeno z finanční Emeriky cestou CIA a ambasády z pod Petřína.
  • Hen to je lož!!! Jak už som povedal, všeci kradnú, len iba já som poctivý a nezištně robím dobro pre český národ!
    • Rád bych vás vyděl hodně jsem jezdil pracovat na sovensko a ještě jsem nevyděl poctivého slováka
      • Preto som zo Slovenska odišiel. Bol som tam jediný poctivý. Chceli ma zlikvidovať.
        • Bureš to jsi nemohl ještě nějakej ten čas zůstat.
  • Kdyby tak chtěla Evropa zakázat všechny dotace, tak na tom vydělají všichni a ne takto, když na tom "vydělá" jen pár vyvolených. Sice bychom měli v údolích o pár rozhleden méně, ale i tak by se to vyplatilo.
  • josef.servit.9
    Možná,zřejmě atd. Pan Chovanec je jasný a ojedinělý člen vlády, dosazený zřejmě Kallousskem !Jeho parta útočí na členy koalice ?
    • Vláda na svém místě-Němeček nezvládá zdravotnictví,Chovanec rozbijí policejní útvary,Sobotka rozbijí všechno a navíc dělá v zahraničí ostudu.
      • A Milosh Bubble Bum vykládá, že má chlastem zkaženou chuť řízek mu chutná jako bublinková rrdel. *1*
      • A Babiš hrabe pro sebe...
        • Tak, tak říkali stařa.
  • ... Němci nezvládají sebe, tak hledají pitomosti u jiných :)))
    • ano --nezvldaj to----jsou to HŇUPI!!!!!!!!! *1*
    • nedivte se němci tu jsou už doma skoupili fabriky a zavřeli dále tu mají už nemovitosti a pozemky dále obchoďáky a vozí sem přebitky které by neprodali unich tak musíme skákat jak si němci přejí nikde se nepoletou do svrchovanosti státu jako do nás r
      • josef.servit.9
        To je to samé, jako Babiš hrabe pod sebe. Ten má nahrabáno a fabriky se bourají a zavírají díky šmejdům z vedení fabrik. Nesvádějte to na němce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit