Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bingo! Tak zdejší nevymáčknutý vřed zas hraje toho nad věcí? Od kdy lopaty mají nárok na takovou komunikaci? Táhni už do chlívku, matka přešlapuje ....
    • ... tvé výblitky jsou o ničem, teším se na tvůj skalp, kterým si budu vytírat anál, moulo :)))
  • ... vůbec neřeším tupé hlasování české intelektuální spodiny, naopak, vítám hlasy proti :)))
  • Asi před patnácti lety se v Bulharsku objevil, kde se vzal, tu se vzal, bývalý car Simeon.
    Sliboval zázrakyx a bylo z toho.........!
    Jak to bývá a se zpívá "Přišel a zase odešel, nikdo se nevěšel".
    Tak to bude i u nás, však se už tady panečku tolikrát přísahalo na nějakou figuru, že by se osobnostmi mohlo dláždit. A kde jsou? Jen Švejk je nesmrtelný, ten i Babiše přežije!
    • ... kde se vzal, tu se vzal v Česku primitiv, kterého nikdo nechce a který mu to žere, pako :)))
      • ááá chlív nam napsal něco o sobě? A už přebírá skvělé výpady jiných na jeho prasení stránek. Vyvrhel a otloukánek zdejších stránek jsi zejména ty.A zas napiš jak si to vychutnáváš.A s noblesou, socko.
        • ... nečtu primitiva, kterého s noblesou zníčím, debi*e, to nepochopíš, mám radost :)))
  • ... píši bez chyb, potírám špínu, článek mi přitom ohromně nahrává, vše běží samo :)))
    • ... občas vynechám písmeno a spletu si "i" "y", ale však víte, IQ -9 :)))
      • ).(
  • ... tak co, pitomečkové, jako vždy došla slovní zásoba?
  • ... nerušte, debílkové, dívám se na basket, o kterém vy víte úplné ho*no :)))
    • ... basket je hra na bednu, proto jí rozumím jen já s IQ -9 a pár jedinců s IQ ještě nižším :)))
      • ... jsi v hajzlu, přesně tak si pokaždé vychutnám největší trosku na netu, polib mi, nulo :)))
  • ... póvl v čele s BIJCEM (s mnohými jmény tupce) má karneval, když se oslavuje Andy :)))
    • ... malá poznámečka: ani omylem se nebudu vybavovat se zdegenerovaným odpadem :)))
      • budeš se vybavovat.Kdykoliv a s kýmkoliv. Protože to je jediné místo kde máš kontakt.Jinak jen kopance plivance a posměch!
    • ... já vím, primitivové mi nemohou přijít na jméno, ale o to přesně mi zde jde, ubožáci, čau :)))
      • ... já totiž nemám jmého, jsem pouze blbec pitomečků :)))
        • ).(
  • ...nejsem zlejBTWjuraKulihrach :)))
    • ... jsi totálně ve sračkách, degene, jsem moc spokojen :)))
  • ... čau, balíci, směji se vám nadšeně do očí jako Andy :)))
  • ... s radostí slibuji všem, že ten ču*ák do své brzké smrti bude špatně usínat, kdy příjde :)))
    • bojim bojim ty popelnicový delegáte. Koho by chtěla obyčejná sprostá chátra jako vystrašit? Tak to se moc povedlo. Možná to funguje u vás ve chlívku. Jsi nic.Jsi prd.
      • ... do tvého trapného blití se pochopitelně vkrádá ouzkost, najdu si tě, máš problém :)))
        • J00? Tak teď se opravdu bojím. A vem s sebou celý váš chlívek.Né že zparchantělou matku necháš doma. Si děláš kozy? Není úzkost, není problém, nikoho si nenajdeš.Jsi páchnoucí prd, který jen blafuje!
          • ... jsi na řadě, nulo, nyní máš po klidném spaní popeláře, vybral sis to, těš se :)))
          • ... dnes správně cítím z primitiva velký strach z brzkého konce, dočkáš se, chudáku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit