Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostat seriál o rudém gestapákovi majoru Zemanovi na pódium, to by byl vrcholný kus čínského výsměchu a arogance, třeba jako muzikál. PS: Jak se vlastně řekne čínsky Bar - rande? a rudé gestapo?
  • Zeman pohrdá touto zemí, pohrdá lidmi, kteří pro ni nasazovali životy a vyznamenává okresní kašpary vyjící v muzikálech. Takový člověk nemá v politice co dělat, natož zastávat post prezidenta. Je to duševní mrazák a není mi jasné, co si od něho slibují lidé, kteří ho podporují.
    *5*
  • zdravím Vás přátelé, už začali růst houby na západě čech ? byl jsem minulý týden a pořád ani prašivka, našel jsem akorát jednu shnilou václavku
  • Tohle předávání medailí bylo nejlepší, které jsem kdy viděl. Díky panu prezidentovi, který, ač evidentně zdravotně nebyl zcela fit, tak to zvládnul na jedničku s hvězdičkou. Místní trolda může klikat jak chce, ale nic na tom nezmění. Červené kartičky, trenky a falešně naklikané mínusy nejsou názor. Ne pro slušné a inteligentní občany naší země.
    • Slušný a inteligentní člověk nehlásá smrt abstinentům a vegetariánům a nebratříčkuje se s kontroverzními bolševickými miliardáři a diktátory, kteří násilně obsazují cizí státy. Prezident, který pohrdá vlastními občany, to je ve světě opravdu rarita a té cti , nebýt Lukoilu, jsme mohli být ušetřeni.
    • stojím za váma
      • Děkuji, nápodobně.
  • "Česká konference rektorů (ČKR) se ohradila a uvedla, že s tímto postupem zásadně nesouhlasí a považuje ho v souvislosti se státním svátkem za zcela nedůstojný."
    .
    Oni chtějí určovat koho může prezident pozvat a koho ne? To je docela drzost.
    (Bezohledu na to, že je prezidentem zrovna Zeman)
    • Prezident je politická figurka. Na to být v současné době prezidentem v ČR není potřeba ani IQ ani vzdělání, stačí se zalíbit cca 20% vesnického obyvatelstva, slíbit něco důchodcům a hlavně Lukoil, aby vám zaplatil kampaň a poradce, pak máte prezidentování v kapse. Na to stát se děkanem, natož rektorem vysoké školy, musíte sakra makat a vzdělávat se a musí za vámi být vidět víc, než okradená země a pár přitroublých bonmotů.
  • prašivá pražská kavárna asi pojde vzteky,vyznamenání dostali jen ti co si ho zasloužili,máte smůlu Shapirovci :-D
    • Zeman opět ukázal jaký je to velký a morálně silný muž, s nadhledem se vypořádal s podlou hrou akademiků a jím podobné inteligence která této zemi a pracujícímu lidu akorát tak škodí.Vydržte.
  • Zdá se, že arogance našeho "milovaného" prezidenta nezná mezí. Je ostudou číst zahraniční média o tom, kohože to máme za prezidenta. Málokdo může být na něj hrdý, protože svým chováním snižuje prestiž všech Čechů, kteří si to ale vůbec nezaslouží. Bohužel jemu, ani jeho "poradcům" z řad přátel to asi vůbec nedochází. Holt choré ego přesahující za hranice únosnosti.
    • Je to duševně nemocný člověk a jako takový přitahuje sobě podobné. *1* *1* *1*
    • A já zase tu aroganci vidím u těch rektorů
      • Pozdě a přece. Jirko, v čem spatřuješ aroganci rektorů? Že jsou solidární vůči sobě? Ty na své kolegy nejsi? To teda moc dobrý kolega nebudeš. Oni se ani slovem nevyjádřili vůči prezidentovi, neshazuji jej jako zde často velká skupina lidí. Prostě vyjádřili nesouhlas s názorem a postupem prezidenta, toť vše, žádná arogance. Kdežto naopak, prezident aroganci již prokázal mnohokrát. Zřejmě je velký rozdíl mezi vzděláním a inteligenci rektorů a prezidenta. A "vo to m to je" Jirko, žádná arogance.
        • Měl bys více číst naše média. Potom bys našel i názory rektorů, kteří na pana prezidenta háží špínu. A současně, pohrdáš těmi 2,8 miliony voličů, kteří jej v přímé, demokratické volbě zvolili prezidentem republiky. Já jej volil, já jsem s panem prezidentem spokojen. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by to viděl jinak.
  • Miloš se sotva držel na nohou a potil se jak vepřík, jména oceněných četl kancléř bez prověrky, sál plný tleskajícího komparsu a někteří z vyznamenaných, jako třeba Ringo, to byla opravdu šaškárna.. a jak tleskali oceněné spolupracovnici s STB Frantové, to bylo přímo tragikomické..brrr
  • krásný vyznamenávací ceremoniál letos
    • Naprosto souhlasím!
      • přesně tak, proto jsem si to stáhl na flasku, dám to dneska ještě jednou, bylo to fenomenální, myslím že celá ČR pana Zemana obdivuje, děkujeme pane prezidente
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2031-vznik-ceskoslovenska-trochu-jinak-masaryk-benes-a-dalsi-jako-stiny-prvni-republiky-obnova-statnosti-z-cizich-rukou-cas-boje-za-nasi-narodni-existenci-je-opet-tady-osvedcime-se-jako-nasi-predkove.htm

    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit