Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co máte proti financům??? Vždyť dali světu ski, aspoň to říkali v "Krakonoš a lyžníci"



    JO !!!
  • Plně souhlasím s návrhem pana ministra Babiše.Je třeba zpětně vyšetřit všechny zlodějny
    za ministrování Kalouska ve vládě Nečase.Stejně jako většina občanů nevěří Kalouskovi a jeho TOPce,tak i nyní tento "politik" pod maskou nějaké svobody,chce podvézt voliče.
    Proto nadále platí : " TOP 09 a Kalouska nevolit !!! "
    • a centrálu pro vyšetřování založíme na Čapím hnízdě, které jsme sice získali podvodem, ale rozdáme dementním komoušům koblihy a bude vše jak má být *3*
  • Ale zase tady chrochtáš Simine prase? Kuž a do chlíva.
  • vanhorne
    Jenom malililinko prevexlujeme trestni rad a jedem dal, kamarad s.Bobanek Šlachta bude vysetrovat vexlarny Čapí hnízdo a Agrofart.Andrejovy povestne koblizky dokazou opit daleko vice nez obycejny rohlik, horse buns maji neobycejne vlastnosti.
  • ty ale odcházíš protože k tobě do chlíva přišla tvoje velká láska Simonka a bude noc lásky! Přesněji čichání jejího klína.Ale ty nic jiného neznáš.
  • celníci byli VŽDYCKY šmelináři, hajzli a zkorumpovaný. už od dob Starého Říma. v Bibli se také už píše o tom jak lidé odsuzovali Ježíše že jeden z jeho učedníků je bývalý celník.
    Dát pravomoc celníkům k "vyšetřování" jen nabádá aby manipulovali s důkazy, důkazy se "ztrácely" a nebo se prostě nikdy nic nevyřešilo
  • Babiš chce, aby celníci vyšetřovali trestné činy. Jako v jiných zemích EU ....

    Já bych zase chtěl, aby v Česku ministr financí nelhal, nefixloval s dotacemi, nebyl ve fatálním střetu zájmů a byl aspoň trochu věrohodný

    Jako v jiných zemích EU
    • ... jsi primitiv :)))
      • jakysi bijce a kolik tady mas jeste nazvu. Jsi nemocny zakomplexovany chudak . Ale radeji se ventiluj zde . Aspon neprovedes nic v realnem svete ktereho se tolik bojis. To volneni tady nekoho urazit . Jinde by jsi si to netroufl , byl by jsi bit jako zito. Tak se uvolni a nezapomen opravit pravopis . Tedy podle tve inteligence , pochopitelne.
        • ... mám jediný název, nejsem primitiv jako ty, neškodný ubožáku, jsi bezmocný blbec :)))
        • ... nemusíš se pořád dokola představovat, nudný nevzdělaný zakomplexovaný balíku :)))
    • přeci profesionální vykrádačem a manipulátorem státními penězi je ten malý skřet co se furt rve do TV - nějaký Kalousek.Ten jak chytne mikrofon , to je koncert blbosti. Dlouhodobě.
      • Koukám, že Kalousek někomu šlápl na kuří oko. *1* *2* *15*
        • šlape výhradně do hooven. Je od nich celý políčený smrdí a toto celé vydává za svoje image. Nemá jinou možnost.Viděl se celoživotně ministrem a nyní už bude jen celoživotním prskačem kravin do zpráv.
    • přeci profesionální vykrádačem a manipulátorem státními penězi je ten malý skřet co se furt rve do TV - nějaký Kalousek.Ten jak chytne mikrofon , to je koncert blbosti. Dlouhodobě.
    • To by nesměl být ministrem financí Bureš. Ale koblihy prý má dobré, říkají ti co je od něho dostali. *1* *2* *15*
      • Klikáček - koblihožrout mě zase odklikal. *1* *2* *15*
  • Naše vesnice nepotřebuje policajta ani nějakého celníka, všechny kauzy vyřeší stará Blažková.
    Co se týká celníků já znám jednoho, který za projetí kamionu bez kontroly dostal novou škodu Fabii. To máme celníky a ty chce Babiš dát něco vyšetřovat? Neber úplatky neber úplatky. Celníci dej úplatek dej úplatek.
  • A já chci, aby někdo začal vyšetřovat Babiše!
    • ... nikoho nezajímá, co chce nevzdělaná zdegenerovaná troska jako ty, ubohý pitomečku :)))
      • zdegenerovaný jsi tady prokazatelně TY. Tím že žereš ta hoovna co ti matka ve chlívě vyvařuje. No a ona se ti pečlivě usazují v hlavě.
  • ... tanec primitivů zde skončil, Andrej a já děláme s chátrou, co si zrovna zamaneme :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit