Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta agentománie je ve skutečnosti jen válka mezi potentáty, aby se někdo z nich nedostal k lizu. Po 30 letech nekonečňého loupeženÍ, vražd jde o suché z nosu. Ptám se 1/co mohli "agenti" prozradit a na koho, když jsme všichni drželi h..u a krok (to jen nyní se ukazujÍ bojovníci proti režimu a ublížení umělci a herci). Všimli jste si, že konkrétní případy udání nikde nenajdeme (dle ÚSTRku by to snad mělo být tajné?), 2/ kdo platí tyto moderní inkvizitory, 3/ jsou tyto seznamy skutečně věrohodné a neubližijí lidem, kteří o své "spolupráci" nemají ani zdání ?
  • havloidní pakáž pořád jede na stejné notě a plive lži a nenávist. No, aspoň mají smysl života *15*
  • мы тра́хали и еба́ли
  • Да, что мы сделаеме с Бурэшом? плутониум хорошо?
  • My šukali po polski ili pa ruski? Já uže zabýla?!
  • Vladimir Vladimirovič, ja těbja tóže pomnju, znáješ ty, kak my ljubilis v týsčaděvjatsótsórokvosmom gadú??
  • jo, já si tě taky pamatuju, Божка, мы шукали
  • Radši jsem to smazal. Бурэш pro nás nebyl tenkrát nijak mimořádně významný.

    S úctou podepsán Váš ruský agent z USA, důstojník KGB a CIA ve výslužbě
  • Za našeho režimu se zlodějům zabavoval majetek a dával potřebným, oni sami pak šli do uranových dolů na převýchovu. Proč by nemohli Babišovi těch 100 miliard zabavit a rozdat učitelům a sestřičkám? Odkud je nakradl? Je to vůbec možné, přijít k tolika penězům poctivou prací?
  • Co to tady zkoušíte? Jestli jste byl před převratem na funkci vedoucího provozu, tak jste nejspíš měl i legitimaci KSČ a taky VÚML a moc dobře jste věděl, jaký je rozdíl mezi nahlášením absence podřízeného pracovníka a spoluprací agenta s StB. Je možné, že teď už to nevíte, s věkem přichází kromě jiných neduhů bohužel i demence, no jo no, co se dá dělat, že?
  • Přihlásila ho do ŠTB jeho matka ani o tom nevěděl *1* *1* *1*
  • Tajuplný "CI5",sliby voličům se plní až ve volebním období.To jste tak nedočkavý,nebo chcete za každou cenu škodit?
  • Tajuplný "CI5",Babiš se svými miliardami se na nás mohl vyčůrat.On to neudělal.Vy asi netušíte proč,já ano.
  • Samozřejmě že ano,ale tím se diskvalifikujete.Stanete se pro nás nedůvěryhodným.Na to nám stačí otočení knoflíku televize či radia.A jaký by jste pak byl?
  • Milý "kumul",tak ho s důkazy udej.Po soudu se mi uleví.Budu konečně znát pravdu.Zatím to cítím jinak.
  • Ano a vpravo nahoře přihlásil Kryla Havel.
  • Čo bolo,to bolo.Aj Havel mohol kormidlom kvedlať lepšie.Pre nás,nie pre lumpov.
  • Vy náš veliký demokrate.Zatím byla kydána špína na Babiše.Na jednom soukolí bych lámal Babiše a na druhém hnutí ANO.Aby se té nepřátelské káry proti dosavadním lumpům už nedotkli.Příliš by to bránilo lumpům krást dál.
  • Že jste si tohle čestné pořekadlo neopakoval ihned po r.1989?Dnes mohlo být líp.
  • Před převratem jsem byl na vedoucí pozici a měl jsem jako vedoucí provozu za povinnost i když třeba nějaký nemakančenko nepřišel do práce během tří dní tak moje povinnost byla zavolat SNB a ti si ho našli. No a když tohle někdo udělal třeba třikrát tak šel sedět ale do basy kde musel pracovat a ne jak dneska ,že mají v base i uklízečky !!!!!! Takže jsem asi taky
    "konfident " STB !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit