Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek vám dal howno tak tu nekvičte.
    • kalousek byl nejlepší, říkal to pochcalplína, tedy pravda
  • navýšení si vydupali socani. Pan Babiš je zatím jen strážce státní kasy. Na druhé straně to moc nezvládnul když křivákovi Chovancovi přisypal. Jo penízky se na vnitru vždycky hodí. Ale ne aby si hloupí důstojníci od PČR vypláceli královské odměny, za práci svých podřízených. A aby se hradily náklady migrace. Vyžírky ze člunů zásandě nepotřebují žhrát, bydlet a inkasovat peníze. Potřebují: nelézt tady! Když už vlezli, tak vyfičet!
  • Gratuluji panu Babišovi k vítězství v příštích volbách a křeslu premiéra. *14*
  • Podle mě je to sketa. Neřeknu, že jsou důchodci blbí. Je jim vsugerováno, že on už peníze nepotřebuje. Ano kvůli platu tam asi nešel. A proč tedy?
    1. aby obhájil dotace pro své firmy, 2. aby potvrdil další období výrobku biopaliv, 3. aby zničil konkurenci a malé živnostníky. (už na několik konkurenčních firem přišla finanční kontrola a dokud firmu nezničila tak hledala a hledala..
    Za další 4 roky z politiky odejde a na dotacích a výrobě vydělá cca 40-80mld Kč. To není poslanecký plat. Rohlík bude stát 4-5Kč. máslo 50Kč, mléko 30Kč, a chleba 100Kč. Proč?
    Protože naivní důchodci mu za 300Kč dají hlas aby byl nejsilnější. Někde jsem četl, že chtějí uzákonit ten kdo bude mít víc jak 30% může řídit republiku bez dalších poslanců a máme tu zase KSČ v soukromých diktátorských rukách.
    Přijde mi, že si zákonem potvrzuje podvody on může. On nelže, nekrade, a neříká vše a překrucuje a intrikuje. To tu bylo už jednou Hitler taky zákonem nebo medii ustanovil, že on a Německo je v právu na válku a holokaust.
    PS. a po volbách se bude zase zbavovat prospěchářů kteří mu nejdou na ruku. Chce to defenestraci.

    XP
  • zde?
  • ať s Babišem nebo bez něj.....bez Babiše to nikam nevede, .a Babišem,.......MOŽNÁ....SNAD.......
  • Ač řádný starobní důchodce (věkem i odpracovanými léty) - tento průhledný předvolebně slizký "dárek" rudooranžové lůzy podporované STB kofidentem je více než ubožácký.
    Jestli že jsem dosud zvažoval, že to "hodím" Babišovy a spol. po této šaškárně s důchody - ANI OMYLEM.
    • Najde se jistě dost těch, kdo za tři stovky na důchodu budou Bureše volit. Holt teď už kobliha nestačí. Němci také volili Hitlera, který jim umně naslibovat šťastnou komunistickou, totiž nacistickou budoucnost, ono je to vlastně totéž.
    • rád sajmon, že ti zvednou důchod aspoň o ty 300, kontejnery si oddechnou
      • *1*
  • Patrně si myslí, že jsme hloupí jako on a za pár korun mu opět zajistíme koryto na další 4 roky. Na.sr@.t.
  • Stojí tři stovky za to, aby si člověk řekl: Fajn, budu volit Babiše?
    --------------------------------------------------------------------------------
    tak proč se tomu někdo diví? Chiméru údajné demogracyje zavál písek a zbyly jen kecy.....proč se zrovna v době Babiše zkorumpované fosílie hrabou z hrobu a křičí????
  • Před rokem 1989 jsem měl 4x menší plat než Západní Němec. Dnes, po 25 letech, jsem na tom úplně stejně. Kde asi udělali čeští soudruzi pravičáci chybu? Stejné to bude i s důchody.
    • No to je tím, že ti tzv. "pravičáci" jsou ve skutečnosti překabátění komunisti a jejich odchovanci. Ona totiž pravicovost spočívá v něčem jiném: zachovat to tradiční dobré a osvědčené, odstraňovat to špatné, důraz na právo, spravedlnost a především morálku. A to nelze očekávat od "bývalých" komunistů. Bývalý komunista je totéž co bývalý černoch.
      • To je zase nesmysl. Kdyby to bylo pravda, co jsi tady nablil, tak by se tu musela zachovat minimálně polovina toho co tu komunisti před rokem 1989 vybudovali a zavedli protože to fungovalo, bylo to osvědčené, tradiční a dobré. I ta blbá morálka za komunistů byla 100x lepší než dnes. A po 26 letech devastace naší země havloidní zlodějskou lůzou svádět všechno na komunisty může pouze zakomplexovaný hloupý pravičák, havloid, sluníčkář, kavárenský povaleč nebo kchárlovec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit