Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý si musí pomoct sám. Já jsem měla s bývalým manželem taky problémy, protože se o děti vůbec nezajímá a nechtěl mi platit ani alimenty. Proto jsem si našla advokáta zde , který na něj "zatlačil" a nakonec se dá s bývalým mužem domluvit. O děti sice nemá zájem pořád, ale už mi alespoň platí peníze.

  • Jaké zákony, takový stát. Za neplacení výživného nástup do kamenolomu, palici do ruky a makat. Ono by je to přešlo. Pokud se budeme s každým s, rát, budou si z toho dělat legraci a budou to za ně platit ostatní.
  • Máma jí říkala, ať si s ním nic nezačíná, že je to hajzlík. Ale holka ne. Ta si vedla svojí, že tomu máma nerozumí a jak mohla, tak mu roztáhla nohy, aby si s Pepíkem užili. Najednou nedostala krámy a následně zjistila, že je v jináči. Řekla tu šťastnou novinu Pepíkovi a ten okamžitě navrhnul, aby si to nechala vzít. Ale holka že ne. Ona chce Pepíkovo miminko. No tak se Pepa nasr... a vykašlal se na ni. Ta přišla s pláčem za mamkou, že měla pravdu. Porodila dítě a zažalovala Pepíka, ať platí. je to přeci jeho dítě. A máma a dítě mají svá práva! Státe starej se!
  • Moderní blázinec. Zase jen a jen o penězích a přitom základní povinnost rodiče byť rozvedeného je a bude dostatečně se starat o své děti. A to není o penězích a nějakých soudech a rozsudcích. Prostě i neplatič se může o potomka starat vzorně. Je potřeba alimenty zrušit a pak jen řádně trestat ty, co se o potomky nestarají. A to z obou stran. ( Ví se přece že jsou i případy, kdy alimenty druhý rodič jen probendí a děti z toho nemaj zase nic).
    • Jak trestat? Když ho zavřou, tak se z basy bude strat těžko! *16* *16*
  • mellys
    všechno je jinak...soudce vypočítá alimenty podle svého příjmu, nezájem, že je dotyčný na podpoře 2200kč/měs...z 3500 mu strhne slepice na pracáku 1200, protože se přiznal, že platí alimenty... a už to jede, každý 4-6měsíců nové obvinění , vyšetřování a soud z neplacení alimentů, přestože se posílají alimenty pravidelně i když ne v plné výši určené soudem...
    jo a to nejhlavnější...děti jsem už 3 roky neviděl, protože soudce schválně, u určení výchovy,
    nerozhodl styk s dětmi...
    ... stát může být vubec rád, že se tady chlapi uráčí pro stát udělat děti, které jednou budou platit daně jak mourovatý což stát dostane tisíckrát nazpět...a kdo je pak bude bránit ???
    a už vidím jak papaláši hodí do kouta šanony, v případě ohrožení státu, vytáhnou ze šuplíků a ze skříní kvéry a upalujou na hranice bránit ty svoje nakradený výdobytky...
    naopak by měla ta banda soc prc, policajtů, prokurátorů, soudců chodit s prosíkem a s obálkou, aby se chlapi uvolili pár milionů dětí udělat pro stát...
    myslím, že nejplodnější by byli právě nadržení z afriky pokud neberu v úvahu dalších pár set tisíc co čekaj za plotem až je sem EU nažene..
    • Bodejť. Právní neřád je dnes to nejhorší. A stara se jen a jen o svý prebendy.
  • Tom - To jako že dáš někomu dítě za trest?!!! Ty asi nemáš děti, jinak by tě taková blbost nemohla napadnout.
  • Náš kocour má koťata po celé vesnici a taky na ně neplatí, a ještě mu všechny kočky nadbíhají! *14* *14* *14* *2* *2* *1*
  • Jenže zavřít neplatiče je jaksi kontraproduktivní. Za mřížema je o něj postaráno a není tam povinnost pracovat!. A stát z toho má ještě škodu, která přesahuje ty alimenty! *1* *6* *7* *16*
    To by se pro ně musely napřed uzákonit nucené práce, ale ty zase zakazuje ústava a základní listina práv a svobod. *1* *1*
    • Jednoduché: nemusí za mřížema pracovat, ale když nepracuje, nemá peníze a zadarmo za mřížema nic nedostane! *16* *7* *6* *1* A aby to bylo humánní tak jenom suchý chleba a vodu nebo suché brambory, aby nezemřel hlady a k tomu chroupat řepu a kyselé jabko, aby měl nějaký ten vitamin. *2* *15* *1*
      • Taky nemá peníze na ty alimenty! *1* *16*
      • A co na to dobroseři a sluníčkáři? *1*
  • NIc takoveho!!! Nevim proc bych mel doplacet na blbost druhych! Jestli jsem si udelal dite z vypocitavou mrchou nebo jsem si nachala nastekat do boudy od hajzla je to jen MUJ PROBLEM! Ne problem danovych poplatniku!!! Pokud nekdo neplati na deti okamzite naridit stridavou peci! At se tatinek/maminka stara, kdyz si dite v urceny den neprevezme/nepostara se o nej mame zakony o zanedbani pece = vezeni kde povine pracovat a platit vyzivne, hotove jednoduche VYRIZENE!!!
    • ... až ti dojde vlastní blbost, bude provaz, klidně jej věnuji, ty ubohý zdegenerovanče :)))
    • A co když si vypočítavá mrcha nechá naštěkat do boudy od přitroublého čokla? *6* *1*
      • Tvůj případ?
        • Ty si ten přitróblé čokl? *2* *15* *1*
          • Né, je to "kozomrd". *1* *2* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit