Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano tečko jeď do USA a do měsíce budeš tuhý, gangsteři se o to postarají.Nejpěkněji je tam v Detroitu a Bronxu, Ale bacha doporučuje se tam chodit ve skupinách a nejen tam, ve všech větších městech.
  • To vám to ale kape, náckové, neměli byste bejt tak horliví, je to blbýýý. Ale to vám nikdy nedojde, vy máte v palicích jenom jednosměrku. *1*
  • Když fakta, tak třeba od Němců. Kdyby to tak otevřelo oči těm, kteří jsou zahleděni do "demokracie" USA.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Fm.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DjnZKtRejmSA
    • Odkaz jsem neotevřel, ale ta adresa má koncovku .cz, tak že to asi od Němců nebude. Vím ale, že mnoho jak českých, tak i jiných evropských serverů by mělo mít spíše koncovku .fsb.
      • Když tak si na youtube zadejte název dokumentu : "Istota v predsieni pekla - slovenský dabing."
      • Nevím, jaké používáte kodeky, ale jde to otevřít normálně. Je to dokument natočený Německými dokumentaristy a dabovaný slovensky. Když se to dostalo k dabování, tak to mělo samozřejmě koncovku sk, ale někdo z Česka to poslal na youtube a tím to získalo koncovku cz. Autor z Česka tam je samozřejmě uvedený. Je to ale dost drsné.
  • Nezaměstnanost je v USA strašákem číslo jedna. „Nikdy dříve jsem to nezaznamenala, ale v posledních letech se to stalo téměř novým fenoménem v USA. Lidé si vyrobí cedulky, že hledají práci a postaví se s nimi uprostřed rušných křižovatek, aby své šance na to, že práci najdou, zvýšili na maximum,“ popsala ParlamentnímListům.cz Jane Sobischková, Češka, která v osmdesátých letech emigrovala do Spojených států. Jak dodala, i když ona sama žije na Floridě, kde je situace poměrně příznivá, při svých cestách napříč Spojenými státy často vidí tvrdou a smutnou realitu současnosti. „Hodně domů je na prodej, jsou čtvrtě či ulice, kde stojí cedule informující o prodeji téměř před každým domem. Sama jsem měla v minulosti zájem nějaký koupit, ale při bližším zjišťování se vždy ukázalo, že jde o dům, na kterém visí nemalé dluhy. Najít dům ke koupi, který by nebyl obtížen nějakými háčky a zádrhely, bylo téměř nemožné,“ uvedla ještě česká emigrantka.
    • Takže Jane Sobischek, emigrantka, je nezaměstnaná? A kde bere prostředky na cestování
      po Spojených státech? - Informace shání po všech čertech. Zajímavé! Smrdí to převoditelnými
      rubly, že?

      Jako obvykle, súdruhovia, příspěvek je čerstvý a je vkládán po prvé! Zeptejte se
      ¨Zlého trolla, ten to potvrdí, chujové!
    • Takže Jane Sobischek, emigrantka, je nezaměstnaná? A kde bere prostředky na cestování
      po Spojených státech? - Informace shání po všech čertech. Zajímavé! Smrdí to převoditelnými
      rubly, že?
    • Popiš nám prosím Jessy, jak to vypadá u vás v Rusku? A kolik je českých emigrantů u vás?
      • No jestli hlupče nepoznáš že to je převzato z novin tak je to s tebou moc špatné.Já jsem si to tam našla je tam toho víc.
        • A z kterých novin? Z Izvěstií? Z Konsomolskoj Pravdy? Ty Jsi do nich nejspíš zahleděná každý den, ale já je nečtu. Kromě toho jsem se Jessy neptal na to, odkud ty informace má. Ptal jsem se jí na něco jiného. Na odpověď na moje dotazy však čekám marně.
          • Až se naučíš uráčku číst budeš to vědět, zatím to neumíš !! *12* *12* *4* tečko
            • Máš pravdu, s čtením azbuky mám problémy.
          • Komunikuješ se Soudružkou Pusinkou pod novým nickem.
    • Tak to je ta US životní úroveň, opravdu není o co stát, je to tam jako v rozvojové zemi.
  • nekrmte trolla soudružkuPusinku, má za cíl odvést diskuzi do bezpečných vod
    • Vždy jsem měla jen jediný cíl a to uvádět lži zdejších rusofilů na pravou míru. *15*
      • bohužel, jsi na obranu svých plků nenašla argumenty, co *15* *15*
  • Pan Honus je můj zhrzený nápadník. Dala jsem mu košem a to nemůže jeho
    zraněné mužské ego skousnout. Jsem bohatá a ty chudý. Smiř se s tím zlato. *3*
  • Ty pro mne nejsi tečko důstojný soupeř, to tady jsou jiní kabrňáci, tebe řadím tady ke spodině, tak se s tím smiř, nestojíš mi za to abych se s tebou shazoval.
  • Kdybych byla velitelkou Ukrajinské armády já tak je do týdne po válce. *14* *14*
    • jsi sice bohatá,ale nápady máš asi fantastický,to jo.
    • To je fakt,ukrajinci by zděšeně zdrhly před takovou atrapou....
  • Máš to hlupáčku tečko marný, marný, marný, tvůj slepičí mozeček nechápe hodně věcí, ale já tě je učit nebudu.
    • Také bych tě po večerech mohla naučit hodně věcí Lumčo. *3*
      • Jestli tak špatně souložíš jako tu žvaniš,tak není o co stát *16*
  • Došla mu vodka, tak si pro ní skočil. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit