Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... mám lehký problémek, že chci napomoci nepoužitelným hlupákům ze dna
  • ... ve svém životě jsem "obožákem" bez inteligence a debílke číslo jedna zde :)))
    • ... velmi vítám, že i málo chápavým jako ty rád vysvětluješ, jaká jsi bezmocná krysa :)))
  • ... ve svém příštím životě chci být ubožákem bez inteligence jako debílek číslo jedna zde :)))
    • ubožákem jsi se už narodil,krpatý jsi také a místo péra máš náprstek..takže nějaké další přání matkomrde
      • ... jsi hbitý, ale pořád jsi nenapsal, kolik má diplomů a v jaké známé firmě působíš, nulo :)))
        • dělám dozorce v pastáku,kde jsi chovancem ty matkomrde,tak co se ptáš???
          • ... tvá gramatika geniálně vždy odhalí, kdy píše ubohý primmitiv, tupče, zase napiš:))
  • ... cítím se velice ubohým, když mne má prasečí m(r)atka nenakojí :)))
    • ... proč se vysiluješ, ty ubohá nulo, nikdy z tebe nic nebude, promiň, ale jsi zdechlina :)))
  • ... poslední slova s primitivem: sem zajdu pouze kvůli návrhu kripla, kde/kdy jej rozkopnu :)))
    • matkomrde,slezl jsi zmámy,že se tady zase rojevuješ tou svojí tupostí???
      • ... pozor na pravopis, ubohá kryso, mě primitiv jako ty nikdy nemůže rozhodit :)))
  • ... zkrátím to: tupé prase nezná jiná slova než blekotání o prasetech, holt je to prase :)))
  • a máme tady lekci z prasečího chlívku. Panečku to jsou moudra.Na rovinu: čicháš té Simoně nebo i lížeš?
    • on jí olizuje arašidovej věneček
    • ... opět výborný slovní výkon trouby se slovní zásobou 22 slov, blahopřeji :)))
  • ... no jo, zase jsem si jednou vychutnal primitiva, nemám potřebu zabývat se póvlem furt :)))
    • máš potřebu.A budeš tady tak dlouho, pokud budu chtít. Jsi ochočené páchnoucí prase.
      • ... až ti dojde, ty zakrslý zbabělý debile, jaká jsem já třída, hodíš si mašli, dyť to víš :))
  • ... ubožák BIJEC číhá celé dny, až jej načutnu, ale držku si zbabělec rozkopnout nenechá :)))
  • ... BIJEC ze sebe nonstop dobrovolně dělá největšího primitiva, patří mu to právem :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit