Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamion naloženej plechem vjel na přejezd, kde to do něj napralo pendolino...
  • teď mám strach o toho německého svědka, ten bude mít krušné vánoce, buď ho bude chtít oddělat policie, protože on ví, že to byl migrant, nebo si ho najde přímo ten migrant, kterého propustili, protože němci nesmějí vědět, že vraždil migrant
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424262-podezreleho-pakistance-propustili.html
  • prý těm německým blbům ten muslimák utekl,to jako jenom na oko,oni totiž zatím neví jak to mají řešit
  • Černý humor je jako polský kamion. Někdo ho má a někomu je ukradený.
  • Již brzo ve vašem městě. *9*
  • Odmítám za moje peníze platit policii aby místo pořádku hlídala středověké zabedněnce. Moje daně mají být použity na moje blaho a mé rodiny a né na neoprávněné nároky těch co si neváží života. Pokud chce někdo praktikovat náboženství které je netolerantní ,tak ať se vrátí do středověku do roku 600. Evropa je v roce 2016 a na modlení 5 x dennně zde není místo, zde se musí pracovat aby se zlepšovala živ. úrověň, děti mohli studovat, relaxovat, sportovat. To vše islám nepodporuje proto tu nemá místo. Každého politika ,který se s tímto nesouhlasí nebudu volit. *16*
  • lekci. Konečně.A to nám tu cizokrajnou verbež chtěli přerozdělovat. Jsem zvědav jak se k tomu celá DDR postaví. Na místě by byla postupná deportace té mohamedánké havědi.Jak k tomu přijdeme, že si špacírujeme po své Evropě a najednou dorazí špinavý páchnoucí islámský pes a prolévá tady naši krev. Pes kterého život nemá pražádnou cenu. Pes který přišel parazitovat na systému. Tady by se měla použít minímálně příměra za jeden evropský život 1000 životů islámských psů. Jinak se jich nezbavíme!
  • Chcete žít v Evropě? Tak poplivat korán, nechat se pokřtít na krk křížek. Nelíbí? Tak šupito presto z Evropy. A Merkelici vysázet padesát ran holí na holou že je sem zvala. Prý Německo potřebuje pracovní síly... hi, hi, *1*
    • To zavedla královna Isabela již po znovudobytí Granady. Museli se nechat pokřtít, nebo museli pod trestem smrti odejít pryč ze Španělska. *16* *16*
  • nezapomeňte rozsvítit ajfelofku vy debilové, to je jediné co sluníčka umí
    • bezregistrace
      ještě uměj mínusovat .... jak si můžeš dovolit co sisi dovolil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit