Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... pořád parádně platí, ty dementní kriple, že se mi nikdy krysa jako ty nikdy nepostaví :)))
  • ... není o čem diskutovat, takové demence píše stejný kripl, který závidí i mě fajn život :)))
  • ... neplkej pořád stejné nesmysly, ty zbabělý dementní blbečku, tvé blití nikoho nezajímá .)))
  • ... ty naposledy zamečíš, ty zbaběloučký zákrsku, až přijedeš na místo své popravy :)))
  • ... ale to já beru, nikdo nedoloží tvou neskutečnou demencí lépe než ty sám, blbečku :)))
  • Čau, Flégle, jsi neschopný primitiv :)))
  • Obecní hlupáku z Ostrova Lidická 1332. Já tady budu jak dlouho uznám za vhodné. TY obyčejná chátra z Lidické jsi k tomu naprosto bezmocný. Nemůžeš nic. Krásný pocit, co?
  • nikoho si neužíváš. Včera tady machruješ jak se doma běžně poskáčete mezi sebou. Budete pěkně zparchantělá familie.
  • ... nikdy jsem si neužíval víc primitivního dementa: napiš čas a místo, pak už zde nebudeš :)))
  • ... tvá neskutečná demence je jediným důvodem, proč si nádherně užívám blbečka číslo 1 :)))
  • ... věnuji dle tradičního soucitu čas dementní trosce, ale má charita má své meze :)))
  • a zas třeba napiš jak ty překladatelská socka sedíš v Německu na pívku. Jedině že by jsi posbíral slitky piva po lokále.
  • ... neplýtvej, ty nejdementnější demente, energií, která ti není a nebude dána :)))
  • ... až zamečím nad tvým rachitickým skeletem, už to nebudeš mít čí slyšet, ty ubohý kriple :)))
  • na názory tebe obecní špíny z Ostrova, není nikdo zvědavý.
  • a teď vyskoč a zameč současně....zmobilizuj veškeré své IQ bedny hnoje.....věříme, že to zvládneš.....a napjatě čekáme na tvůj výkon.....
  • je to zjara jak jsi reálně chytnul v prujezdě u tebe v Ostrově. Vážně si myslíš že za tebou špínou by se někdo obtěžoval? Ti hrabe, co?
  • Ale TY nejsi žádný bijec. Ty jsi vyvrhel z Ostrova. Lidická 1332. Obecní špína se kterou nikdo neprohodí ani slovo. Tak tady nemachruj a zalez do své nory!
  • ... má tradiční nabídka pro ramba českých dementů zní: KDY a KDE ti rozkopnu držku?
  • ... popiš svůj životopis, ty všemi opuštěna nevzdělaná zakomplexovaná blbá trosko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit