Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taková malá podobnost. Dnes se to nazývá multikulturní obohacení nebo jak?
    tedy římané chtěli alespoň svoji říši bránit. To tedy rozdíl je.

    Postup Hunů do Evropy spustil dominový efekt pohybu kmenů, který zásadně změnil podobu celého kontinentu. V desetiletích následujících po porážce u Adrianopole ztratila říše kontrolu nad většinou svých západních provincií. Aby zabránili vpádům Germánů do Itálie, stáhli Římané na počátku století legie z rýnské hranice. Nechráněný Rýn poté v roce 406 překročily barbarské kmeny Svébů, Vandalů a Alanů, které během několika málo let vyvrátily římskou správu v Galii a v Hispánii, zatímco vzdálená Británie byla ponechána svému osudu. V roce 410 vydrancovali Vizigóti vedení náčelníkem Alarichem Řím, což mělo tvrdý dopad na římskou psychiku. O několik let později byli sice Vizigóti vytlačeni z Itálie do jižní Galie, přesto však dále představovali závažné nebezpečí do budoucna. Zatím Vandalové pronikli do Afriky a tuto pro říši tolik důležitou provincii opanovali po pádu Kartága v roce 438. V roce 455 se jim pak podařilo podruhé vyplenit Řím (jejich jména se proto od 18. století užívá jako nadávky).
  • prosím vás, já si připadám jako uprchlík, mohl byste se o mne někdo postarat? Požaduji pohodlnou postel, teplé jídlo 3x denně, čistou koupelnu/toaletu zásobenou hygienickými pomůckami, WiFi (telefon a notebook mám vlastní, ale mohli by jste mi platit připojení... děkuji, další požadavky promyslím a přijdu s nimi později.
  • nejhorší je ,že se všichni špinavci do německa nevlezou,pak se rozlezou i u nás,potom bude konec pohodového žití
  • a nejlépe je nepouštět ven z toho vlaku a poslat ho rovno do Říše...
    • ale v Říši už to nedělaj...


      To takhle jede autokar s Izraelskými turisty okružní cestu po Německu. Řdič je nastydlý a jenom sípá. Přijedou na prohlídku koncentačního tábora v Osvětimi a vtom se autokaru pokazí motor. Řidič jde vyhledat telefon, aby sehnal pomoc. Na vrátnici najde kustoda, nakloní se až k němu a šeptá: "Prosímvás, já tady mám plný autobus Izraelských turistů..."
      Kustod ho přeruší a šeptá mu v odpověď: "Ale my už to neděláme!!!"
  • hurá konečně přišel na řadu rozum
    • Rozumné je ustupovat nelegálnímu jednání? Nebylo by rozumné přestat vyšetřovat krádeže a vraždy, Ušetříme za policii a soudnictví. Vlastně i za pobyt ve vězení. Samé klady, ne?
      Nebo budeme poskytovat zlodějům renty, aby se měli dobře a nahradilo jim to příjmy z krádeží?
      Člověk fakt žasne.....
  • Ať si je vezmou němčouři domů. Když všude hlásají jak je v kapitalismu dobře. Pravda je ale opačná. Totalita jak prase a likvidace vlastních občanů. Včetně přípravy na válku.
  • A je to tady! Islamizace ČR začíná. Zatím jich sem moc chtít nebude, ale Německo v budoucnu udělá nějaké opatření, pak jim bude ČR dobrá, konec konců byli vysláni zlikvidovat celou Evropu a zavést příšernou náboženskou totalitu. Téměř všichni v ČR vědí, že jde o válečnou invazi, pouze hrstka stále věří na uprchlickou vlnu. Skutečný chudák by peníze na cestu do Evropy neměl a slušný člověk by neporušoval zákony cizích zemí, jsem proudí pouze paraziti. Pátá kolona pracuje usilovně, už dokonce lákají vetřelce do ČR, mají tu drzost mluvit za celou ČR:
    https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/cesky/
    • Samozřejmě, že Německo není nafukovací a jednou bude ČR stačit. Ale jak to pak zarazit, když se to bude brát jako samozřejmost? A bude jich čím dál víc.
  • škoda že nejsem opálenej taky bych si zašel pro kapesný 335€ měsíčně a ještě navrch novou identitu...
    • To mě zatím nenapadlo, ta nová identita může být pro mnohé opravdu zajímavá...
  • Na všech semaforech zelená, ať jsou v Říši co nejdříve, Merkel je už netrpělivě očekává...chudáci Němci...
    • IMHO v Německu už řádí

      http://www.dortmundecho.org/2015/09/luenen-17-jaehrige-vor-asylheim-vergewaltigt-polizei-und-presse-verheimlichen-sexattacke/

      Česká Simča by jim nastrčila jistě ráda a zadara... *15*
  • Si z nás snad dělají kozy?Jak pouštět?Volně.Kolik bude mezi nimi jakožesyřanů?To se to bude mezi námi ta banda volně pohybovat?To budou dělat zácpy na nádržích.To nám tady budou neomezeně prudit dle libosti?Zatím tady byl řád.Africký vetřelec se nám vyhýbal protože věděl , že tady na něj čekají železa.A najednou je všechno jinak?Co nevidět němci zavřou hranice.Než se to tady rozhýbá tak tady budou hordy vtěrek parazitovat tady na systému.Věřím, že za takovým kvalitním rozhodnutím stojí konkretní chytrá palice která si nové rozhodnutí obhájí když se to zadrhne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit