Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navrhuji ku slavnému výročí přejmenovat ruzyňskou věznici na ozdravovnu Václava Havla!
  • Doufám že mu v pekle řádně topí pod kotlem!
  • Žádné Česko ve skutečnosti neexistuje.
    Taktéž většina dění prezentovaná v médiích ČR je pouze manipulace a zbožné přání.
  • Když slyším slovo havel v uších mi zní: "V pekle sudy válej..."
  • Havel?no něco mě to říká že by účes na deb.la?
  • Tak jsem se díval na zprávy (regionální), ale,že by to byl nějaký výkřik do tmy s těma oslavama, to nebyl. Ty desetitisíce jsou nějak přehnané. Ale čeho jsem si všiml? Po revoluci, když Vietnamci dotáhli svítidla, tak svítilo a blikalo téměř každé okno. A to Havel hovořil o "blbé náladě". Dnes, když se dívám, tak okna nejásají blikajícími světýlky. Jsou to jakoby smutné vánoce. Mám dojem, že je ještě blbější nálada než za Havla.
    • Pro rudý blbouny ano, ti mají smutek. My si užíváme Vánoce. *2*
  • Pana Havla, i když jsem k němu měl za jeho života výhrady, což je myslím normální, si velice vážím. Je to skutečně nadčasový člověk a lidé jej budou mít navždy ve vzpomínce, jako bojovníka za svobodu. Na rozdíl od zdejších přisračků typu Lephnet Manös Ofuk, jura, Peppone, njn, na který si nevzpomenou ani jejich vlastní parchanti, protože se za ně budou stydět. Čést *1* *1* *1*
  • táhněte už s tím vaším havlem do prdele,otevřu rádio- havel,otevřu televizi-havel,otevřu internet-havel,bojím se otevřít konzervu,havel se už 3 roky smaží v pekle
  • Doufám, že při mši za Havla, vyzve někdo Veškrnovou na tanec. Nejlépe na tarantelu.
    • Tak Peppone, ty tam nebudeš, ani by tě tam nepustili, internacionálu jistě hrát nebudou, takže nikdo tančit nebude. *1*
  • Jestliže pravicový póvl kritizuje našeho presidenta Klementa Gottwalda, že má ruce od krve, tak ruce Václava Havla byly celé zbrocené krví. A ne jenom ruce. On je od krve celý jako řezník. Kléma nikoho nezavraždil, pouze max. podepisoval trest smrti, což bylo z cela běžné i ostatních presidentů včetně Masaryka a to jen u tr. činů na které se toto vztahovalo dle platných zákonů. Tedy ve většině vrahů a vlastizrádců. A Havel naopak vrahy vypustil na nevinný pracující lid i dětí z kriminálů. Rovněž se mu může dát za vinu všechny lidi, co spáchali v životním zoufalstvím sebevraždy, za všechny bezdomovce a nezaměstnané, za všechny umrzlé na chodnících,ale i za to, že lidé nedostávali dle nařízených vyhlášek skutečnou a odpovídající účinnou léčbu v nemocnicích a byli tam pouze udržovány při životě až do jejich konců, protože na odpovídající účinnou léčbu neměli peníze a stát jim to nehradil. A další? Třeba to "humanitární" bombardování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit