Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně Špidla došel na něco užitečného. Bohužel tuto okolnost ví skoro celá republika. Stát, Parlament, natož Senát - těm je to ukradeny, protože zřejmě i politici mají své finance i majetky mimo státu. Proč by se měli zajímat co s tím. A obyčejný občan nic nezmůže, leda u voleb. Ale tam opět uvěří falešným slibům politiků a jako telata je opět zvolí. Jako telata proto, že i těm stačí podat seno a potom jdou kam sedlák chce. Už by měl nastat zvrat v myšlení voličů, kteří by měli prohlídnout a opravdu volit rozumem . Toho selského bychom Češi měli mít přece dost.
  • Toto je známo od revoluce, za odliv fin. prostředků ve stovkách miliard, mohou všechny vlády s Klausem, Zemanem a dalšími. Všichni se chvástají jak to dělají dobře, ale baštit jejich neschopnost, říkala již naše babička, která nebyla ekonomkou, ale měla zdraví selský rozum.
    Dneska by musel být průměrný plat min. na úrovni německa a ne co je tady.
    • nejen že nikdy nebyl ale ani by nikdy nemohl být. nemáme stejnou pracovní morálku tak to prostě je.to ti u nás poví kde jaký ekonom a je to pravda.
      • Nemáme stejnou pracovní morálku? Tak ji změň já jsem již první krok udělal před 25 lety.
        • Já ji dělat nepotřebuji jsme finančně zajištěn a pracovat už 6 let nemusím.
          Před 25 lety jsi zvonil klíči?
          • Klíče jsem u sebe neměl byl jsem zavřený jako politický vězeň.
            Pokud nemusíš pracovat je mi tě líto, já nemusím pracovat již od revoluce, ale pracuji protože mne to naplňuje spokojeností, že něco tvořím a zůstávají po mně hodnoty, které tady budou ještě desítky let. Babiš by taky nemusel nic dělat, Tump taky, spousta jiných lidí a přesto něco tvoří.
  • Amazon vysněná práce Simona *1*
  • bezregistrace
    hmmm ... brilantně a v krátkém časovém úseku bylo zjištěno že jsme tak nějak v ..... co jsou skoro 3 dekády v trvání vesmíru
  • Nejhoršími sektory jsou energetika a vodárenství. .... tak GRATULACE POSR@NCŮM že tyto dvě hlavní strategické odvětví prodali cizákům!!! Za vodu zvlášť prodat jen vodárny co inkasujou prachy za vodu a infrastrukturu nechat městům ať se opravuje z daní to byl echt majstrštyk *11* *12* *16*
  • Vivat Havlstán, zlodějů to ráj! *5*
  • "BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI" prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze.
    • To jsme byli i za bolševiků.... tam se muselo i jednotně myslet... ale tento stav který je jen důsledkem zběsilé honičky za zahraničními investicemi.... tím se podtrhla podnikatelská aktivita českých občanů a dotace to doráží...socani v tom byli obzvláště mistry... dnes sem navíc táhnou ještě čínský kapitál, který je zahalen politickým zájmem Číny . Abych byla spravedlivá, tak nesou na tom velkou vinu i odsáci předháněli se se socanama, kdo sehnal více investic. Také je problém s nenažraným Babišem, který nenechá dýchat menší a fungující "konkurenci" a to je poslední fenomén dnešní doby...
      • jo zlatý komunisti
  • Když je vláda tak blbá,že prodají vodu(strategická surovina) Francouzům a pak se diví,že zisky jdou mimo naší republiku.
    • Já myslím že oni se nedivi.

      Vždyť když se zvyhodnuji zahraniční firmy oproti místním tak to jinak dopadnout nemůže.... Cizí firme půjde úplně o něco jiného než je blaho jejich českých zaměstnanců, nebo prosperita cr.

      Ještě by to chtělo přesněji popsat jak zahraniční montovna v čr, kde montují maďaři, tedy jak výnosy firmy, tak mzdy jdou do zahraničí ... Jak přesně taková firma, respektive činnost je výhodná pro čechy...
  • Tak pane Babiši, co říkáte na ten rozbor? Není to náhodou vaše chyba, že ten odliv kapitálu nevidíte? Je nejvyšší čas zavést sektorou daň. Zejména na banky, ale také na ty vodárny v majetku Němců a Francouzů. *13*
    • Babiš ten bude honit každého živnostníka ikdyž VŠICHNI TADY platí daně, aby vod nich vybral ještě víc di´t si to vemte jeho slavné EET za miliardy oni vyberou PRÝ 18 miliard navíc *1* ikdyby tak co je to proti 600 miliardám, které nás VŠECHNY stojí NAVÍC podpora solárních elektrobaronů v ceně elektřiny.....
    • To neni jen Babiš,ale celý výmysl růstu alá ČSSD s podporou neli opoziční ODS,to je daleko dlouhodobější a první vlaštovka spíš straka byl Panasonic s úlevama na daní na něž tuzemec ani nepomyslel natož dosáh,teda alespon ne legálně.
      • Dal jste příklad toho jak birokracie a politika může zařídit cizí firmě tak nízké náklady,že může rozdrtit jakoukoliv místní konkurenci. Zkuste rozjet podnikání v oblasti kde vaše konkurence nejen že je obrovská korporace, ale navíc má zadarmo pozemky pro fabriky a daňové prázdniny.... Na to prostě nejde ani vzdalene pomýšlet.
  • Ven odchází nejen vejvar, ale i kořist...
    • Horší bude až budou odcházet lidi že Fico a jeho složenková loterie a u nas Bureš už započal ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit