Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • článek mi připadá o ho.nu. Jakýpak odkaz na magazin Politicio?Skupinka bezvýznamných novinářských šmudlů se snaží být vidět za každou cenu.Zkomolí a pak otisknou kdejakou hloupost.K čemu je asi tak vliv Franci, když díky své neuvěřitelné státní hlouposti už tolikrát počítala své mrtvé? Mrtvé kteří zahynuli rukou špinavého islámského psa.K čemu je vliv Belgii, když si tam islamáci dokonce v hlavním městě dělají co chtějí?A mistní v případě nutnost jsou zalezeni doma.Ze strachu.Ve své vlastní zemi! To kluci makedonští jsou jiní frajeři.Když řekli, že vandráky nepustí, tak nepustili.A když bylo třeba tak nešetřili náboje.A tak je to správné! Se uvidí - co nevidět začnou přivandrovalci rozdávat karty v DDR. Uvidíme jak se k tomu strana postaví.
  • Dluhoslav Netáhlo jistě Tetu Andělu dojímá k slzám.. *7*
  • Při poslední hromadném sjezdu představitelů členských zemí EU byla k večeři servírována poslední novinka africké kuchyně restované hroší prde.le, náš zástupce si stěžoval, že na talíři nic nemá.Odpověď číšníka byla, že na nás vyšel prostředek *3*
    • Miloš Becherovka si zase stěžoval, že místo řízku dostal bublinkovou rrdel. *1*
      • ...ty jsi teplej blbec Simone :)))
  • když vidím ty zrůdy na fotce,chce se mi zase blít
    • mě se chce zvracet každé ráno, to těhotenství mi dává, Borisek už je velkej jak sovětská řípa
  • smrt fašistické unii
    • Nepřej nikomu nic zlého: "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"
      • kdo jinému jámu kopá,ten je hrobař
        • No dobrýý *3*
  • Zajímavé hodnocení.
  • jak muže loutka tahat za nitky?vahou :-(
  • Jak vidno, je třeba být svůj, stát si za svým, ikdyž jsem jiný nebo myslím jinak, tak nejsem zloduch, jsem jiný, tím pádem zajímavý, když menší, tak alternativní. Hlavně nebýt zalezlý v některém ze zadků té trojky, co si rozdává sama pro sebe a do čtyřky bere tuhle toho, pak onoho. V našich hospodách se již mariáš nehraje, a to je chyba. Lidi by lépe rozuměli. Ta dnešní přebika "alaPoker", kdy sice nikdo nic nevidí, ale vidí všichni všechno a je jen na kvalitách pojítek a pomůcek, kdo přechytračí druhého, to není nic, co by stálo za uznání. Licoměrnost a podrazy, to je nástroj srabů. Postavit se rovně, to už se dnes nenosí, ikdyž se tak ti největší křiváci tváří a plácají se po ramenou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit