Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel Jégl ve své hluboké nenávisti vůči Babišovi má natolik zastřený zrak i mozek zlobou, že naprosto pomíjí fakt, že všechny, kterým nemůže jaksi dojít na chuť, byli voleni v řádných demokratických volbách. Jsem zvědav, co by psal, pokud by vůbec psal, kdyby volby jednou vyhráli komunisté nebo Okamura. Holt naše společnost je různorodá nejenom co do finančního stavu, ale i co do národnostního i politicky jinak smýšlejícího stavu. Proto u voleb bude vždy tak, jak to bylo doposud, že v Parlamentu bude vždy nejméně ze 5 stran, které nebudou si podobní jako vejce vejci. A také jistě vítězné již nebudou vítězné strany pravdolaskařů a Pražáků, protože ty již ukázaly, že to neumí, a že jim občané jsou u zádele. Takže Pavle Jégle, pokud se nechceš přidat k většině, neměl bys vykřikovat zhrzelecké fráze, ale vycházet z reality. Nejenom v kartách platí, že "větší bere". Respektuj to a uvidíš, že bude klid a pohoda.. *5*
    • také bohužel vyhrál ve svobodných volbách. Němci se už z této chyby poučili. U nás v roce 1946 už jednou komunisté volby vyhráli. Ale ty konce! Více jak 40 let jsme se jich pak zbavit nemohli, protože pak už žádné svobodné! volby nebyly. Příspěvek pod nickem Bubblebum má pravdu. Národ, který není schopen se vyrovnat se svojí historií, si jí bude muset zopakovat.
    • Tak, tak správně.
      I soudruzi v Německu si svobodně v řádných volbách zvolili do svého čela soudruha Hitlera.
      Podle vaší zvrácené logiky by normální lidé měli sklopit hlavy a pouze držet hubu a krok.
      To se však hluboce mýlíte a je jenom otázka času kdy normálně myslící češi vezmou vidle a zopakují na hradě pověstnou pražskou defenestraci.
      Ve své nabubřelosti již předjímáte, že pokud se dostanou k moci komouští zločinci ve spolupráci s japončínským křižencem nebude možno volně vyslovit svůj názor.
      A o tom to právě celé je, toto podhoubí zločinného spolčení - dementní komoušský konfident zeman, koblihářský komoušský konfident babiš a jakýsi zahnědlý japončíňanský žvástal - rozehnat včas ohněm a mečem.
    • Volby byly sice svobodné (až na to oblbování prosťáčků), ale značná část jedinců s volebním právem jsou p.tomci. A tahleta nesvéprávná lůza by chtěla referendum!!! Tohleto stádo může mít referendum jedině tak o tom, jestli dají po večeři desítku nebo dvanáctku.
  • čím to může být ? i přes Čapí hnízdo ho nedostali,zkouší STB,to pamatuji,nemohl jsem na školu střední. Jen doba je jinde
  • ... fantazie, kolik primitivů, na které s*ru, zaměstnávají žvásty trouby Jégla o božím Andreji :)))
    • ... a první primitiv se hned ohlásil, díky, troubo :)))
  • Proto ty, co neuznávají výsledky voleb. Na co tedy vlastně jsou volby? Vládu stačí jmenovat v kavárně.
    • co to meleš ty ruské jelito, nikdo tu nezpochybňuje volby, lidé si akorát dělaj srandu s estébáka a udavače Bureše
      • Jelito jsi ty protože jsi zatím nedal na stůl ,žadná fakta jen domněnky
        • josef.servit.9
          Já se obávám Kulatého stolu, ta sebranka je neuvěřitelně prolhaná!Babiš je mi u p....le?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit