Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • my novorosijci máme jasno, čechie se stane součástí prosperujícího ruska








    YEAH !!!
    • Absolutní souhlas, nebýt Miloše Zemana tak by jsme dále dřeli bídu s nouzí a následovali hladovějící EU *3*
  • Křišťálově čistý práskač Bureš v čele vlády České republiky!!! To snad ani není možné? Opravdu se píše r.2018? A na Hradě ožralý, nemocný prezident, který kope za Rusko místo za vlast! Fuj taybl!
    • Putin drží na Zemana estébácký spis, psali na RT, tak Zeman musí skákat, jak Putin píská *1*
  • Máme takové politiky jaké máme voliče. Co více dodat *1*
  • Byl a nebo nebyl, když jsem měl učit, musel jsme mít lustraci, neměl ji ani Havel, Klaus, tak co nyní chceme, kolik jich bylo u STB, u tých iných, jak mi povídal soused, co ne mne donášel, pan Babiš je ten, kdo je pro nás stejným, jako pan Zeman, vítězem, a jinak, Kalous tam byl také, jen to stačil zlikvidovat.
    • Nevím kdo je nějaký Kalous a je mi to jedno. Ale Zeman a Babiš jsou evidováni mezi konfidenty SbB, u Zemana je poznámka, že dokumenty byly zlikvidovány, ale prý mají v Moskvě kopie a tím je vydírán... Zemana i Babiše si sice lidé zvolili, ale to, že si zvolili konfidenty StB jen dokazuje, že ti voliči jsou buď p.tomci nebo lumpové, nebo obojí. A to že máme takové "představitele" a "symboly" jen dokazuje, že Česko se propadlo do hnojníku.
  • Já bych to zase tak moc neřešil - ve vrcholové politice je to samý (charismatický) psychopat, blázen, Narcis, kriminálník, alkoholik a podobný ksidl.

    Normální člověk, když už by se tam dostal, dlouho by nevydržel, vyštípali by ho.

    Bureše bych nechal, ať maká pro svoji novou vlast, jistý talent pro politiku už projevil.

    Na zavírání je času dost, třeba až poté, co bude neúspěšně kandidovat na prezidenta.
  • Fialovci,kalouskovci,sobotkovci,lidovci a gazdíkovci již mají svoje stbácké karty spálené. Tak
    se jen vytahují kostlivci ze skříní.Takových spisů "n.a.s.e.r.u" kbelík.Stačí k tomu počítač a
    kopírka. Po 89 ještě za sachra se likvidovalo a zbytek se likvidoval za odsáckých ministrů
    vnitra. Bylo by velice zajímavé projít Cibulkovy seznamy. Až bude čas, tak Vám zde udělám
    seznam novodobých ne-známých ESTÉBÁKU. *16* *16* *16*
  • Vydařený titulek, škoda, že mne to nenapadlo napsat dříve do diskuse...
  • Už jsme dostihli USA, jsme též zemí neomezených možností. Navíc mají u nás zelenou lidé všehoschopní, kteří se v české kotlině přemnožili.
    • Hele, chtělo by to jednou opustit ty Vejprty a jet se podívat do USA a pak také do Putinlandu. To co popisuješ, to se týká právě CCCP.
  • A já myslel, že Andrej "poctivo makal", aby vydělal v potu tváře nějaký ten desetník. On přitom jel potichoučku v hospodářské kriminalitě a v zádech pomáhal štátny "orgán".
    Dlouho nám vtloukali do hlav, jak poctivě miliardáři pracují 24 hodin denně! *3*
  • Nemůžu uvěřit tomu, že udavač, práskač a defraudant Bureš zůstane premiérem. Pevně věřím, že Bureš půjde za tu rozkrádačku sedět, a to v době, kdy už ten další ruský konfident z Hradu nebude ve funkci ze zdravotních důvodů. Tento stav, který se v ČR vytvořil, opravdu není normální!
    • Obávám se, že zůstane. To ožralé dementní monstrum na hradě kašle na zákony i morálku. Možná to dostal nařízeno z Kremlu. Putilín může jedině jásat když vidí, jak se ten český hnojník propadá. Už jistě chystá "bratrskou pomoc".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit