Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Projekt EU dostal pořádnou prasklinu, která se bude rozrůstat…

    A to nejen na ose Downing Street 10 a Bílý dům, ale i na ose GCHQ – NSA. Právě Cameron s americkými elitami realizoval mohutné špehování britského internetu, sledování osob, odposlechy a přijímání zákonů na cenzuru internetu v Británii. Byl to Cameron, který prosazoval těsné vazby s americkým Pentagonem. A právě nápad vyhrát volby skrze slib voličům, že jim umožní hlasovat na „populistické téma“ opuštění EU, přišel od Američanů. Jeho volební kampaň totiž řídili američtí odborníci okolo Rahma Emanuela, architekta volební kampaně Baracka Obamy. Našeptali mu, aby Britům slíbil referendum o EU. O pomoci s jeho kampaní mluvili už v Chicagu v roce 2012. Cameron na tuto nebezpečnou hru Rahma Emanuela přistoupil.
  • Za měsíc ahoj!!!
    • Ty by jsi hňupe BTW, bez tiscali nepřežil ani hodinu.
  • Brusel zklamal na celé čáře. Vážení mám nějaké školy ,a klidně bych si troufal uvádět do praxe návrhy ,které by zlepšovali podmínky k životu všech lidí. Tak místo aby zastavili kácení pralesů v Amazonském pralese plíce světa ,tak je likvidují. Místo chemie by se zemědělství vrátilo k hnojení hnojem. Místo zbrojení bych vrhl finance k výzkumům rakoviny a dalších nemocí ,které ničí lidstvo po celém světě. Vidíte pár jmenovaných věcí a změnilo by to život všech lidí. Ted si vemte že mám platit zbytečnou svoloč z Bruselu ,která zbrojí,válčí ,živí nás chemii,poprašují z letadel,zakazují domácí zabijačky,cpou do Evropy islamisty ,kteří mají úplně jiný způsob života. Merkelová ted zbrojí a mě stačilo otcovo věznění v koncentračním táboře Mathaussen. Brusel podporuje válku a zbrojení ,já jsem pro výzkumy léčení nemocí. Politika Bruselu je celá špatná a výsledek vystoupení Británie ? K tomu se dá jenom říci MAJÍ ROZUM A ODVAHU se postavit zločinecké organizaci EU ,která ničí životy lidí.
    • ... u tebe není co ničit, tláchale, nauč se psát :)))
    • Když jsi tak vzdělaný, kde vezmeš hnůj na hnojení když krávy nemáš. Pokud jsi si nevšiml hovězí se vozí z jiných států a náši zemědělci nejsou již soběstačný ve výrobě masa. Zastavil by jsi kácení pralesů když žádný prales nemáš a pokud jsi tak vzdělaný Jižní America není v EU. Rakovina je geneticky přenosná a přenosná je i fyzicky to taky nevíš?
      Ty by jsi politik na baterky a nic by jsi nezměnil, svět není postaven, tak jak si představuješ, chlapče realita je jiná a svět se nebude točit podle tebe jako korouhvička.
  • Odchodem Británie z EU ztrácí Fašingtn vliv v Evropě, na TTIP může zapomenout.

    Hell yeah *5*
    • zase jsi Simoně ukradl jméno a nick. jsi ubožák a zloděj ruse hnuse zlej trolle,
      Ty si dej nickl olizovač ruského zadku vlastizrádce zlej troll.

      s tím hlasováním podvádíš moc okatě proruská špíno BTW zlej trolle.
      9 plus za vteřinu. jsi nenápadný jak lejno na stole *1* *1*
  • Celkem 342 příspěvků, z toho 300 Čapisrálovo tapet a slintů. Vítejte na Tečkovo Tichcali. *15*
    • ¨Ruský čapisrál BTW tub tradičně smrděl celý den. U něj normálka. *15* *15* *15*
      Zase podváděl s bodováním. naklikal ti plus 9 za vteřinu. *15* *15*
  • A taky mám tetu ve Španělsku!!!

    Có??? Že nemám tetu???

    No a cóóó, ale Španělsko existuje!!!
    • ruský teplouši semjone BTW" podvodníku s hlasováním.
      po tom kdo kde žije a kdy chodí na tiscali je ti ouplný ale ouplný howno.
      Tvoje doba už je pryč StBácký prase BTW.
      SSSR vám chcípnul a ani psychopat putin už vám ho nevzkřísí. chi chi *15* *15* *15*

      Umíš jen simoně zkomolit jméno. Na víc nemáš rudá držko. táhni do plynu zrůdo
      • No sssr mne nechybí ale takové gruzince rozpad přivedl z bohatství na mizinu.Ke všemu nejsou v unii a nemaji skoro kam vyvážet.Je mě to líto je to úžasný národ.Věřím že hodně lidem sssr tam teď chybí.A to nemyslím nijak zle.
        • Totalitní ruská říše jménem SSSR normálním a slušným lidem rozhodně neschází.
          SSSR byl největším vrahem 20 století. V počtu vražd překonal i Hitůerův režim
          • Nechci se hadat ale čina byla horši a za kratši dobu
  • Pašík Sajmon, pašík.

    Tak už vyskoč a zakvič! *5*
    • Ty ale sedíš na ruské ambasádě ruský teplouši Semjone BTW.
      Podvádíš tu s bodováním a komolíš simoně jméno.
      Na víc nemáš ruský potkane. chi chi *1* *1*
  • Kreteen blijec pitomec z redakce Tiscali, zastupuje filcku americkou Simonu..hi..hi
    • ... primitivní prskání nelze okomentovat, a proč se také bavit zdegenerovaným hnojem :)))
  • Teplá swině Semjon Gayínek tu není, šel se bavit!!!

    Ále prdlajs, v ústavu mu dávali injekci na debilitu!!!

    WOW !!!
    • Simona odešla? Tak proto tu nejsou její tapety.
      Ale proč tu stále smrdíš ty? Ty jsi fakt vadnej, BTw semjonku teploušku *15*

      10 mínusků a plusků za vteřinečku. Brzdi BTW. Jinak tu hlasovací mašinku zavaříš. *2*
  • Koukám, Tečka zase neudržel nervíky, tak tapetuje. Jen do toho, nic jiného ti už nezbývá, komiku. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit