Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ty mínusy? Vždyť jsem jen zkopíroval, co údajně řekl. Mně se to taky nelíbí.
  • Já jsem uvedl jen jednoho a ptal jsem se, zda je sám. Můžeš doplnit další, to ti nikdo nezakazuje, ale proč nadáváš člověku, kterého neznáš, "chytrý Juro"?
  • co Občané ČR to zloděj a levák *3*
  • Zapoměls na koblihy Čapisrál. *15*
  • Jsem rád, že jsi to četl, magora čte ještě větší magor. Jak by jsi pojmenoval magor a ještě větší magor, u mne to je super magor. Jinak ti odpouštím, protože nevíš co znamená slovo magor, jinak by jsi se nenazýval bláznem nebo pomatencem. Brácho nedělej ze sebe vola.
  • ... zase Simone Zieglere :)))
  • Co komunista a Rus, to fašista!
  • Dokud bude fašista Putin podporovat terorismus, nebude na světě mír!
  • ... víš co to je nick, bezmozku :)))
  • ).( :D
  • Rusko je špinavé to všichni vidí a není to třeba vytahovat.
    Vládnou mu komunističtí zloději a vrazi. To že mají nyní tržní převleky na tom nic nemění.

    Válečná zrůda je tvůj Putin který v době míru ukradl dvěma sousedním státům území
  • Rusák při dobývání Kavkazu v 19 století povraždil miliony lidí takže
    v počtu vražd překonal počet mrtvejch indiánů v USA,

    Takže s těma tvejma ulhanejma ruskejma pohádkama jdi do zadele zlej juro BTW trolle.
    Jmémna měníš ale slovník ne hlupáku. Jenže deset lidí nikdy nebude mít jednu stejnou větu
  • Tobě vadí zdejší holka Simona takže jediný teplouš jsi tu jen ty sám zlej ruskej
    buuuzerante BTW trolle *5*
  • Stydět se můžeš jenom ty ruský dobytku BTW,
    Holce Simoně tu měsíce komolíš jméno a kradeš lidem nicky.
    Jsi komunistický odpad.
  • a kdo umučil faráře Adolfa Tesaře,faráře Josefa Štemberku, faráře Rudolfa Babulu a stovky dalších,ano dnes tleskáme potomkům jejich vrahů,dokonce nám i vládnou z EU a nařizují co a jak máme dělat,že i to nevzpomeneš,hloupý jene ty vencoletištní sluníčko
  • Já bych si dovolil hlasitě se zeptat: Toho faráře ve Francii zavraždili teroristé. Kdo utýral a zavraždil u nác před šedesáti lety faráře Josefa Toufara? To už tady byli taky teroristé?
    A byl farář Toufar jediným...? Známe historii ? A dnes tleskáme potomkům vrahů!
  • Ale, ale, ale ... Zase rozum stranou a emoce, emoce, emoce...
  • přééésně

    vivat Putin
    vivat Maduro
    vivat Zeman
  • i Papež František má ruce od KRVE! Dokonce od krve "vlastni krve"
  • Zalez do kanálu Ziegler a zaklapni za sebou.: D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit