Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... já vím, že jsi na dně, primitive s mnoha primitivními nicky, jsi naprosto neškodná nula :)))
  • bijec pitomečků má místo p é r a jen malý náprstek,proto ty mindráky
  • primitiv, tupec, moula? Takže takto na tebe lidi přes den volají?Pěkně si je pamatuješ.To jsi se předvedl.A těď nám tady z chlíva napiš co podávala zparchantělá matka k večeři? Byly páchnoucí dobrotky?
  • matkomrde *1* matkomrdnej
  • ... jsi neškodný zdecimovaný primitiv, bav mě dál svou neskutečnou tupostí, moulo :)))
  • ale trvalo to.Vykopán zhanoben prasič stránek mizí.Zparchantělá matka svolává vyvrhnuté vybočence.Bude tradiční večeře smraďochů.
  • Tomáš Chalupa ve službách Chalupa ve službách amerických imperialistů, kteří nám shazují
    americké brouky mandelinky, aby naše děti hladověly! Tak nám to líčil v 50. letech
    básník Ivan Skála, který taky mj. napsal, když si soudruzi pověsili Rudolfa Slánského:
    "Psovi psí smrt"! Předtím ho oslavoval v Rudém právu - Dnes takovou službu vykonávají
    pisálek Petr Žantovský i Ringo Čech, uslintaný pitel kořalky na Hradě!
  • Tomáš Chalupa ve službách Chalupa ve službách amerických imperialistů, kteří nám shazují
    americké brouky mandelinky, aby naše děti hladověly! Tak nám to líčil v 50. letech
    básník Ivan Skála, který taky mj. napsal, když si soudruzi pověsili Rudolfa Slánského:
    "Psovi psí smrt"! Předtím ho oslavoval v Rudém právu - Dnes takovou službu vykonávají
    pisálek Petr Žantovský i Ringo Čech, uslintaný pitel kořalky na Hradě!
  • ale chlíve ty už ztrácíš nervy. Není nad bezstarostný život v chlívku.Ty zparchantělá matka a hromady čerstvých výkalů.Krásný život prasete.
  • ... jsem nadšen, jak hravě jsem dohnal tu trosku k naprostému zoufalství, mohu pryč :)))
  • ... lidé bez špetky intelektu se vyznačují výdrží, něco jako tažné zvíře, viď BIJEC :)))
    ... ten primitiv si fakt myslí, že někdo čte projevy absolutního intelektuálního deliria
  • na tebe lopato bohatě stačí.Mi se líbí do tebe chlíva jen tak kopat.Dlouho jsi tady nestrašil schůzkami prasiči.Bojim bojim.
  • ale čuníku! Ty to tady hltáš! Protože celý den slyšíš jen nadávky.Tak je tady pečlivě opakuješ.Dnešní norma blbost ti už dochází.Mazej ke svojí zparchantělé matce.Sice smrdí, ale nenadává ti, co?
  • cha cha to se povedlo.Nervy v kyblíku tak mizí do chlíva za svojí zparchantělou matkou.To budou hody z žumpy,co?
  • ... nečtu debílka, jistě zase to samé, co také očekávat od zdegenerovaného póvlu :)))
  • ... nikdy se nenaučíš ani psát, jsi pro legraci, nulo, s tím nic nenaděláš, úděl primitiva :)))
  • ale no tak.Od kdy chátra z chlívku hodnotí? Ty můžeš hodnotit maximálně svoji zparchantělou matku.Za to že vyblila takového zmetka.
  • ... nečtu největšího primitiva, jenom jej chci ujistit, že mi jeho ubohost skvěle vyhovuje :)))
  • zatím si tady vytírám já s tebou.Dle libosti.A ty s tím nikdy nic neuděláš.A tak už to zůstane napořád.
  • zato TY jsi tady takové obecné prase.Slovem paranoidní prasič stránek.Zakomplexované mačo které nemá s kým kde promluvit.A tak se musí ukájet vypisováním nadávek které slýchá o sobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit