Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Momentálně se jedná o 16,1 milionů z 143 milionů obyvatel Ruska.

    Trend je patrný i v bohaté Moskvě. Dětský fond Taganka například eviduje na 700 rodin s dětmi, které jsou v ruské metropoli odkázány na materiální pomoc charity.
    • Blbost, zase Shapirovský kecy troubo!!
      • Jen oficiální statistická čísla ruský plácale
  • U nás se říká, že až nebude Putin, bude zas všeho dost. Jde ale o život, takto uvažovat.
  • V Moskvě prý je už maso a v Leningradu bude taky. Výstava je putovní.
    • Nebude, na Manhattanu ho sežrali!
      • Jo, v USA, tam se sežere za den tolik masa, co má Rusko na dva roky, Ivane.
  • 100RUB = 36.3080Kč = 1RUB = 0.363Kč !!!
    240 000 000RUB = xKČ ???
    • zlejtroll
      No, v článku mají s rublama a kačkama pěknej hokej. Nepsal ho náhodou tečka? *1*
      • Buď, nebo jemu podobnej blbeček! Prostě Tiscali!!!
      • Já nic, já komunista!
  • Stačí se podívat jak se Rusko nestará o veterány z rudé armády.
    Tito bojovníci s nacisty nyní v Rusku živoří v bídě a chudobě.

    Valentin Mezencev z Jaroslavle severovýchodně od Moskvy. Ve svém dřevěném domku nemá 91letý částečný invalida teplou vodu a na toaletu musí za každého počasí chodit na dvůr. Úřady na mě zapomněly, stěžoval si Mezencev ruské stanici NTV.

    Podobně se daří také 88leté Ljubov Fomenkové z Brjanské oblasti. „Pomozte mi strávit poslední část života v důstojnosti,“ obrátil se v zoufalství na úřady. Pomoci se nedočkala žádné.
    Pomoc vázne nejen s obstaráváním bydlení. Mnozí veteráni upozorňují i na problémy při vyplácení renty. Další si stěžují na nedostatečnou lékařskou péči. Naše památka je pošlapávána, prohlašují.

    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusti-veterani-si-stezuji-na-chudobu-ds4-/zahranicni.aspx?c=A150504_143231_zahranicni_bse
    • zlejtroll
      No jasně, jsou to takoví chudáci, že mají nárok na byt, energie a teplo zdarma, zdravotní péči a zaopatření na stará kolena taky zdarma včetně rekreace, lázní a pečovatelské služby. A o každém svátku vítězství místo na tribuně hned vedle nejvyšších státních představitelů, ty blbe. *1* *1*
      • Jak je patrno z reakcí veteránů tak mnoho z nich nic z toho o čem
        vedeš agitku od státu nedostalo.

        Německý stát se o své veterány stará lépe než tvoje Rusko. To je ostuda.
        • Bóže to je ale blbost, ty musíš mít v palici hódně vody!!! *1* *1* *1*
  • No ale na co vlasně lístky, když potraviny stejně nejsou. Na Sibiři si lidé z ledu dolují mamuty a jsou na tom tím pádem velice dobře.
  • Já už jsem neměl chleba rok a půl. Snad se to trochu zlepší.
    • Což o to chleba je dost. Minule tady pusinka odkazoval na plné regály. Zcela vyjímečně měl pravdu. Díval jsem se na Ruské webky. Obchody narvané k prasknutí.

      Jen že - žádní kupující.... Nikdo .... jako by v poledne bylo na Chodově 100 lidí.
      Můžeš se mrknout není to nic tajného. Ale pohni než to zakážou jako špionáž.
  • zlejtroll
    Místní makakovi vylizovači nevědí, že každý Rus má nárok na mnohahektarový kus půdy zdarma a materiál na daču zdarma, aby si mohl pěstovat ovoce a zeleninu pro potřeby své rodiny. Tohle patří k základním lidským právům v Rusku. Ty lístky jsou k tomu navíc, kvůli sankcím, které vymyslela nenažraná sarančata v SSa. Ta fotka v článku není z obydlené vesnice, ale z tzv. prigorodu, tj. něco jako chatová osada se zahradami u města, kde ti lidé mají byty. Ale protože ty dače a záhumenky jsou daleko větší než u náš, mohou si tam lidé dovolit pěstovat i dobytek, jestliže to mají blízko a čas jim dovolí se o něj starat. To jen na vysvětlenou k těm lžím, co zde šíří simon alias pometlo.
    • *1* *1* *1* Mnooogo hektarový pozemek *1* *1* *1* a ráno tam dojíždí s Kremlu dojit krávu a sypat kuřatům *1* *1* *1*

      To je vůůůůůl.... Sem se fest rozstřelil. Víš jak vypadá hektar ?? Ty mnoogohektare ?? Víš kolik hodin jízdy je to z Moskvy přes satelitní sídla na venkov. ?? Víš jak se v okolí Moskvy daří ovoci ?? Byl jsi někdy aspoň na chmelu nebo v ZOO ??
      Ještě si tam měl dopsat že fasujou i vyhřívaný skleník aby měli čerstvou zeleninu i v zimě *1* *1*
      • zlejtroll
        Zákon o soukromém vlastnictví zahrad, který v roce 2003 přijala ruská Duma, každému ruskému občanovi právo na bezplatné přidělení privátního záhumenku ve velikosti od 8900 až 27 500 čtverečních metrů. Každý Rus má právo na zahrádku, každý Čech na politický billboard. http://e-republika.cz/article929-Rus%C5%AFm-zahradky-Ameri%C4%8Dan%C5%AFm-travniky-a-%C4%8Cech%C5%AFm-billboardy Zde máš jeden z mnoha zdrojů, dál se s takovým dobytkem jako ty špinit nebudu. Mimo jiné ve vnitrozemském podnebí se pěstují brambory a rajčata v létě i v Jakutsku, něco si o tom najdi, ty neuvěřitelný id,ote. Hektar je asi tak fotbalový hřiště, 10 000 m2. Rozloha nic moc.
        http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2013/05/vlabi-uvaha-nad-clankem-evropa-zaostale.html
        • Tvá fantazie je neuvěřitelná *1* *1* *1* .

          Moskva má 12 milionů obyvatel. Každý dostal 2 hektary to je 24 milionů hektarů.
          To je 240 tisíc km2 někteří obyvatele moskvy mají tedy záhumenku 500km od Moskvy
          *1* *1* *1*

          Ty si trůůůůůba jak hrad.
          Tak chabou propagandu jsem vživotě neviděl. *12* Vivat Putler *12*

          Průměrný Pražák denně dojíždí na záhumenku do Rumunska dojit kravku *1* *1* *1*
    • přééésně,sláva Putinovi a jeho materiálu zdarma, vivat ruský dobytek
      • zlejtroll
        Vepři tečko. *11* *12* *11* *12*
  • Na potravinové lístky bude možné koupit jen ruské, nikoli zahraniční potraviny, upřesnil Jevtuchov. ---Jedním dechem ovšem dodává že ruské potraviny nebývale podražily.
    Tak to dopadá když stát vedou mamtáci.
    Udělaj embargo na dovoz potravin, aby dosáhli toho že potraviny neůměrně zdraží čímž potrestají vlastní lidi a ve finále na ty nejdražší potraviny budou dávat těm nejchudším lístky.

    To by mne zajímalo kolik institůtů ekvivalentních Plzeňským právům je v Rusku *1* *1*
    Nic méně - chudáci lidi. My můžem pověsit aspoň trenky. Oni musí akorát držet rypák. *16*
    • a ruské potraviny jsou špatné ? určitě splňují ty nejpřísnější normy
      • Probůh - i kočičí konzervy v Rusku splňují nepřísnější kritéria. Co ovšem po konzervách které si nemáš za co koupit a na lístky si budeš moci koupit jen ty nejdražší.
        To je jako slintat před tuzexem na kakao a nemít bony..... Jen že tady je to o tři levely horší. Tady nejde o luxusní zboží z dovozu. Tady jde o základní potraviny.
      • Ano, takový mamut několik tisíc roků zmražený v sibiřské půdě neztratil nic ze svých chuťových kvalit.
  • Rusko je zavedlo po americkém vzoru.

    Zajímavé. Zdejší milovníci kremlu přeci vše americké označují automaticky za špatné. *15*
    • Simčo, ale v Rusku se jedná o sociální program ,kdežto v USA jsou to žebračenky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit