Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, tak takhle vypadá ta pravicová politika v reálu. Dluhy známých platit z daní všech, co mají příjem ke zdanění. Takže zase ostrouhají ti poctivci, co si neumí ulejt prachy bokem!
  • Kdo nadělal ty dluhy ať si je taky zaplatí , proč za neschopnost paní Kateřiny Neumanové máme platit mi všichni ostatní , kdyby se to stalo nám obyčejným lidem tak nás to nechají zaplatit do halíře , tak ať platí paní Kateřina Neumanová !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • No fajn, já mám taky nějaký dluhy, takže kam se mám obrátit, aby mi to stát zalepil? Když může stát cálovat za Neumannovou, tak může i za mě, ne? Jsem snad horší člověk než ona? Jsem snad člověk druhé kategorie?
  • Pan Dobeš patří mezi ty, kteří o odpovědnosti různých "vedoucích" mluví pouze pokud jde o přiznání jejich nehorázných finančních příjmů. Když mají za svoji neschopnost zaplatit tak k tomu již odpovědnost nemají. Neumanová by měla dluh zaplatit sama. Myslím, že exekuce jejího majetku by na splacení dluhu stačila a ještě by zbylo.
  • Je vidět, že pan Bobeš je odborník na svém místě ! Jak šlechetné, z našich peněz zaplatit zcela zbytečnou pohledávku, vzniklou kvůli nadutosti organizátorky a jí podobných rektálních horolezců.
  • Jestliže Kateřina Neumanová, je neschopný manager, tak ať dluh zaplatí ze svojich příjmů. A pohledávky vyžaduje na těch co s ní spolupracovali. Že dobře ližovala, to není kvalifikace. To si měla ve své nadutosti uvědomit.
  • Chce se mi zvracet !!!!
  • V našem Banánystánu není nic nemožné. *7*
  • Tak to je neuvěřitelné. Učitelům stále připomíná jak se má šetřit, některé střední školy se budou rušit, protože 50 procent žáků neudělá státní maturitu (jenom připomínám, že drtivá většina žáků
    přichází na střední školy se čtyřkami), 9.třídy se budou rušit, a to všechno, protože nejsou peníze.
    On zatím zaplatí 50 milionů za dluh Katky, která si potřebovala zaplatit svůj penzion a kterou do
    čela organizačního výboru dosadil Topolánek, kterému teď stát hledá nějaké lukrativní zaměstnání.
    • Já bych by pro to, aby jí s placením dluhu pomohl ten ministr, který odvolal původního šéfa mistrovství a strčil tam ženskou, která s ekonomikou nemá žádné zkušenosti. To se jim tam potom kradlo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit