Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No fajn, já mám taky nějaký dluhy, takže kam se mám obrátit, aby mi to stát zalepil? Když může stát cálovat za Neumannovou, tak může i za mě, ne? Jsem snad horší člověk než ona? Jsem snad člověk druhé kategorie?
  • Kdo nadělal ty dluhy ať si je taky zaplatí , proč za neschopnost paní Kateřiny Neumanové máme platit mi všichni ostatní , kdyby se to stalo nám obyčejným lidem tak nás to nechají zaplatit do halíře , tak ať platí paní Kateřina Neumanová !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Aha, tak takhle vypadá ta pravicová politika v reálu. Dluhy známých platit z daní všech, co mají příjem ke zdanění. Takže zase ostrouhají ti poctivci, co si neumí ulejt prachy bokem!
  • Přiblblý autor titulku zcela změnil smysl věty.
    • Také mi nejde na rozum, jak se takoví mohou živit e-novinařinou. Zcela zavádějící titulek, slušně řečeno.
  • znám mnoho sprostých slov a jsou to tyto ........................................................................................
    a pak ............................................................................................................................................
    .....................................................................................................................................................
    a ještě ..........................................................................................................................................
    a tímto jsem chtěl říct když to chcete na vládě platit tak to sypte z vlastních peněženek páni zastupitelé *12* *11* *8*.... *12* *12* *12* *12*
  • Tu zásadu:"Kdo si dluhy nadělal,ať si je také zaplatí,musí začít platit bez vyjímky pro všechny,kteří od údajné revoluce tuto zemi zbídačují.Zatím se ukazuje to,že ta politická sebranka,co dnes vládne,není o nic lepší,než to co vládlo v minulých dvaceti létech.Pořád platí heslo:"Pro sebe hrabat a zemi dále zbídačovat."
  • Kolik těch milionů zůstalo za prsty Neumannové a jejímu amantovi? Jak je možné, že to nevyšetřuje policie?
  • Jaká neschopnost - ukázala že je naopak schopná: všeho *8* Má dobré korýtko na ministerstbu, tak ať splácí !!! *12*
  • KAŽDÝ MÁ PLATIT SVÉ DLUHY.PROČ JE MÁME ZASE PLATIT MI.TO BUDEME PLATIT STÁLE ZA NĚKOHO.
    A NA DŮCHODY NEMÁME.
  • Pane Dobeši, kam se obrátí všichni slušní lidé, když se dostali do dluhů i bez svého přičinění ? Kam se podělo - padni komukoliv, všem stejně ? Všichni obyčejní slušní lidé si své dluhy musí platit sami. Proč primadona Ńeumannová si nahrabala a ještě za ní platíme my všichni ? *1* *10* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit