Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle chtěli naši umělci a sluníčkáři? Média včetně ČT samozřejmě mlčí…

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/taz-soudni-bezpravi-kyjeva-je-fackou-hodnotam-majdanu/
  • Vážení, když jsem zde napsal po její zatknutí, že ji vymění za nějaké agenty, tak jsem od Vás nedostal jediný kladný bod. Naopak jste zde psaly různá přihlouplá vyjádření na mou adresu.
    Děkuji Vám za to jak jste moudří a znáte světovou politiku a politická rozhodnutí, která nastanou. Koukám, že jste jenom amatéři kteří ničemu nerozumí, ale rádi rozdáváte moudra, která nemají ceny zrnka máku, jen tak dál.
  • k smrti nenávidím banderovce,můj děda proti nim bojoval,když táhli a vraždili,děda mě jako malému klukovi povídal ,co to bylo za zrůdy
    • Banderovec, komunista, nebo Rus... To vyjde na stejno!
    • Jo, jo, Rusáci jsou zrůdy, po válce u nás kradli, loupili lidem náramkové hodinky, znásilňovali, inu, stepní primáti.
      • Prostě něco jako my havloidi, jen jsou kultivovanější.
  • Současný kurz v Kremlu: Dva fašisti = jedna ženská.
    • Změň si prosím přezdívku na "aerofert".
  • pro ukrofašisty je tato zrůda živá bezcenná,potřebují ji mrtvou,aby ukrobanderovský národ nenáviděl rusko,však oni ještě něco vymyslí,třeba zdechne při převozu,jakože na následky strádání ve vězení
  • Klidně je vyměňte. Až nebude stačit se sexuálními výkony, najdou ji majdanku na stromě. Podle zvyku Ukrajinských fašistů, nyní podporovaných EUUSA.
  • Pustil bych ji pod podmínkou, že bude už jen letecky hnojit velké širé rodné UK lány!
  • to je divné.
    Putinova parta vlezdoruskéhozadku na Tiscali měsíce řvala že ruští vojáci na ukrajině vůbec nejsou. A vida jsou. A protože oficiálně válka vyhlášena nebyla tak to nejsou vojáci ale zločinci. Další lež z dílny Kremlu o nepřítomnosti ruské armády na ukrajině byla vyvrácena.
    Bravo. jen tak dál.
    • Taky že nejsou uroší je ukradli těsně před otržení krymu
  • Nacistická princezna se vrátí domů. *14*
    • O které že to rusácké komouš-fašistické bestii píšeš - ona je nějakí rusácká čub..kská pi..da někde mimo kreml???
      • Tak jsem se tu pěkně vyblil ,ale matka už mě zase žene spát. Ach jo tak zejtra až zas.
        • Pardon mám tam překlep. Nacističtí ruští vojáci se vrátí domů.
          • a v hlavě máš ještě na to hnůj když nevíš co je fašismus a kam ho přiřazovat
  • Putlerovi fašisti zas mají možnost provozovat teror. Putler je jistě brzy zaúkoluje.
    • Však náš vůdce Putin má na to školu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit