Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci stávku! P.S. Nevíte, mají ještě v Kotvě ty barevné sovětské televizory?
  • S tím chlápkem na fotce jsem dělal VUML. Tenkrát se jmenoval soudruh Dufek.
  • Já bych proto, aby se vrátili a celou vládu vyházeli z oken na ulici nejlépe na nastavené kopí a kůly. Jako ocelovou pěstí je rozdrtí pracující lid. Ta pakáž co si říká vláda a její přisluhovači si nic jiného nezaslouží.
    • Peppone, řekněme, že se to stane. A co dál? To "vyházení z oken" jsme už zažili, i když v obrazné podobě. v r. 1948. Jenomže tenkrát jsme byli tak bohatá zem, že to bohatství vystačilo komunistům na půl století "tureckého", pardon mongolsko tatarského stepního "hospodářství". A když chcípl komunismus tak ještě zbylo dost, aby si komunisti v převlecích mohli "naprivatizovat".
  • Proč mají všichni ti odborářští bossové takové prasečí xichty?
    • No protože to sv-x-ině jsou. To je přece jednoduché.
      • Lidé se musí lišit, každý přece nemůže vypadat jako ču r á k postižený sifylidou, což je zřejmě tvůj případ. *2*
    • Zalez pitomče. Brzy ti bude horko...
      • Ale, notak, broučku...
    • Protože ti asi chtějí být podobní,, prde. *1*
  • Pánové zbytečně se hádáte o hloupostech.Je potřeba vláda odborníků,kteří budou mít plnou odpovědnost za své rozhodnutí ve vládě,včetně finančních postihů pokud dojde ke škodám běhěm voleného období.Je zajímavé že,když nezaplatíte složenku,tak běhěm pár měsícu jste donuceni vše nekolikanásobně uhradit a co se doposud stalo vládním činitelum za to jak hospodaří s naším majetkem?
    Nic....!!!!! Tak už se proberte lidi a nedejte jim šanci to opakovat.
    Já osobně nechci platit dluhy ktere jsem neudelal.Co takhle přestat platit daně jak by se jim to libilo?Proč? nechci strkat peníze někam,kde je už nikdo neuvidí!!!
    Jinak cusik s pozdravem Martin
  • Antiparoubku ty jsi psychopat křížený s deviantem a schizofrenikem. Dojdi si na psychiatrii, jinak skončíš v kleci v blázinci. Na tvou nemoc jsou už léky. *2*
  • Který komunista vydržel i nepřízeň voličů stojí za uznání , když vidím Peake a podobné je mi šoufl. Jednou jako parlamentní strana bude mít podíl na moci pak budou gauneři spatně spát.A to nejsem komunista!!!
  • Generální stávka je potřeba, nejlépe hned alespoň 5 ti denní a podpořená masovými protivládními demonstracemi. To ty lotry zničí. *16*
    • Hmm, generální stávka, masové protivládní demonstrace a zničí to "lotry" (nevím které), ale také naši ekonomiku a naši zem. A co dál? Tím snad vznikne blahobyt a ráj na zemi?
      • Budou předčasné volby a k moci se dostanou jiní lidé, jiné programy a tím pádem menší zlo, než je teď. *1*
        • Velmi naivní. ..
  • To co předvádí vláda a její trojkolka se svými přeběhlíky nemá ve světě obdoby a jen NAHRÁVÁ KOMUNISTŮM, aby se dostali zpátky k moci. Za to ti vládo neděkujeme, ale chceme, aby jsi rychle uvolnila prostor schopným lidem, kteří dokáží poctivě a dobře vládnout bez zlodějin, odklánění, korupčení a ve většině případů nesmyslných deforem na úkor poctivě pracujícího lidu. Okamžitou demisi! *12* *12* *12* *16* *16* *16* Odobry vyhlašte generální stávku proti těmto lotrům!!!
    • Odbory táhněte do pr.-x-..dele jste jen tlupa sprostých vyděračů pod taktovkou bolševických zrůd typu Dufek, Zatloukal a spol. ,který z vás mají jen srandu.
      • Vyděrači a zloději jsou v trojkolce spolu s přeběhlicí Peake a jejím LIDEM. Opravdu směšné a hambivé. *12* *12* *12* *16* *16*
  • Odbory byly vždy pod vedením mafie a financovány z peněz KGB za účelem destabilizovat státní systém. Za to vždy vedoucí funkcionáři mají teplé fleky ve vedení stran, které podporují(Milan Štěch-senát, R.Falbr-dokonce europoslanec). Kolik mají všichni ti bossové odborů? A všichni ti oblbnutí chudáci jdou za nimi, jako za píšťalkou krysaře s nadějí- tak mne napadá rok 48. Opravdu neschopní jsou schopni všeho. Tím myslím nějaký plán, program něco o čem by se dalo domluvit. Nemají- proto nechodí na tripartitu! Jde jen o to aby vládla ČSSD a to není také žádná výhra, pokud by vládla s komouši, tak budem ještě ve větším svrabu než Kuba a KLDR. Šetřit a krást budou stejně, jen jim to bude více vynášet.
    • Srovnej si dojmy pravice je MAFIE podívej se i jinam třeba za hranice pak se ti rozsvítí .
    • Unavuješ za ODS, nebo za TOP 09, všichni víme, kam to tahle banda dacanů dotáhla, nestřaš čápa žábou, jsme v pr de li jen díky vládnutí ODS a TOP 09.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit