Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdyby to Ebola byla, tak to do novin rozhodně nepustí... *16*
  • tento "demokratický" stát je již dávno nakažen něčím ještě horším než je ebola. *16*
  • To se dalo čekat...Naše planeta není nafukovací, tak nějaká organizace při OSN redukuje stavy v naší vesnici jménem země. Každý to nějak cítí jinak, ale v podstatě jme nakažení filmy akčních scén těch novodobých bohů z Hollywoodu, a jsme přesvědčování o možných pravdách a konstrukčních teoriích, ve kterých je účelem i kapitalismu všem nahnat strach ze všeho možného. Na nás v republice to platí, a jak je vidět tak to i funguje. Příklad není třeba uvádět. My nejsme konflitní národ, ale myslím si, že dokud nezmizí chleba ze stolu a střecha nad hlavou jakož i některým se sice už i stalo, nic to s námi neudělá v tom novodobém otrokářství jsme totiž zahnáni strachem z nemoci, neštěstí, z hladomoru.a kdoví z čeho ještě. *13*
  • Kapitalisté nás vyhubí modifikovanými viry!
    • Ebola zabije pár lidí, kapitalizmus stamiliony.
  • Chybí zákaz letů do a z nebezpečných oblastí. K čemu je nám znalost teorie o minimalizování nákazy, když prakticky nedodržujeme základní pravidla? Jsme divná společnost, která přestala používat zdravý selský rozum. :(
  • novináři zase začínají jančit jako v případě prasečí,ptačí,hovězí chřipky.
    • Teď jsem se dostal k počítači a chtěl jsem reagovat na článek. Mám podobný názor. Že ebola existuje to je bez pochyb, ale Američané mají na ní nějaký nevyzkoušený lék, tak se bude od nich kupovat lék ve velkém. Oni zbohatnou a my budeme jen zkušební králíci. Strach z onemocnění je větší nad rozumem.
  • Tak co,radiji stát před sametem frontu na banány než to co nám vtloukají pořád do hlavy-výhody demokracie-možno cestovat kam se vám zachce. *16*
    • Co mě pořád cpou někam do světa,já chci sedět doma na prdeli !
  • No, tak daji podezrele pripady dohromady s jasne nakazenyma, jako to stalo v clanku o napadeni nemocnice v Africe, kde to tak bylo a bude to jasnyyy! *1* Jakypak copak s nima, ze jo?
    • Zdravím,sociální pracovníku.Ono až ta skvělá choroba bude nesměle klepat na naše dveře,tak se asi těch nebohých nakažených tolik zastávat nebude,že?
      • Budu, jelikoz jsem i profesionalni osetrovatel a dobrovolnik v hospici, takze vim, oc se jedna, jelikoz mam krom jineho i zdravotnicke vzdelani, vedi, starosto? Pro zmenu by si i voni mohli odskouset par sluzeb v hospici, aby tu nepsali blbe kydy a vedeli, oc kraci. *12* *12*
        • Další parazit jež se živí následky toho bordelu co zde je.Před sametem takové instituce nebyly potřeba a tak to by byl hošánek bez práce.Ne nebyl,nějaká by se mu našla,každý musel pracovat a pracoval.Jednoznačně příživník kapitalistického systému.Fuj. *1*
  • nemají sem pouštět ty černý opice.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit