Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čapi tečka píše sprostě a nedají mu zákaz, já jsem nedávno nic sprostého nenapsal a dali mi zákaz prý pro nevhodné vyjadřování, nepochvaloval jsem tento politický systém a to je asi špatně, jo musíme si zvykat na demokradcii.
  • Jen aby je natiskli na jemným voňavým papíře, to by bylo dobrý taky můžou bejt trochu větší.. *3* *3* *3* *3* *3*
  • Děkuji vlivným rodinám, děkuji zrádným politiků, děkuji ČNB za to, že čechystán se řítí rychlostí světla do nenávratné likvidace.
    Jak kdo. Ten kdo ví proč se to děje už udělal opatření, na kterých neprodělá. Takhle se musí na ovce.
  • ilir
    Tak už se začíná ukazovat proč ten šourek z čnb zdražil euro vůči Kč--aby neprodělali i podělaný slipy z toho co si nakradli *12* *12* ,tak defacto provedl takovou malou skrytou měnu !!!! A Zeman nic nedělá,křivozubky mlčí a nebureš si koupí novou nemocnicu když vydělal !!!
    Atupí ovčané v bordčekostánu drží hubu ,to jinde,v řecku,francii apod.by ty *12* zlodějský již vynesli na vidlích a naházeli na hnůj.....
    Když se kolem 1989 roků šlo koupit polský zlotý,tak za 100Kčs jich měl plný batoh a ejhle-!!! pšonci si udělali kurz a a za 1zlotý zaplatíme 6.5Kč-čí zásluhou !!!!?? A tak je to se vším,rusko prá jde do háje a je na huntě-ale mzdy jsou v přepočtu na euro vyšší než tu v kurvčekostostáně.....
    Vláda kňučí,že na nic nejsou peníze,ale aby sme nebýly tý rasýsty,tak si tu budem ve vězení vykrmovat teroristy místo co by je poslali do usa když je chtějí,vydržovat zdravou 600let se přizpůsobujíci perspektivní menšinu...pozvem islamisty....šak na to máme.....
  • Tak je to správně. Tiskněte tak jako Amíci dolary. Tiskněte ať je jich hodně! Ať si pak máme čím vytřít p*del! *15*
    • vytřeme si prdell akorát tak s takovýma čurákamaa jako jsi ty ty debilee
      • Vážně Čapisrale? Až takhle jsi nevyrovnanej? *15*
  • Mně je to jedno, na skývu chleba vždycky budu mít, jsem už starý, ta paní Gabriela Pecková s TOP-02 měla pravdu, staří už moc peněz nepotřebují.
    • Nesouhlasím...To, že je někdo starý, což je mimochodem velmi relativní pojem.., ještě neznamená, že mu má stačit už "jen ta skýva chleba" a že nemá právo na přiměřeně k věku i stavu na důstojný život i respekt, pokud pracoval a snažil se žít slušně. Každý jednou bude nějak starý a nikdo z nás neví hodiny ani dne co ho kdy čeká, ale člověk se nemá i tak nechat jen tak lehce "někým" oblbovat i srážet na kolena a ke všemu od někoho co žil či ještě i žije a profituje za jeho práci i peníze...
      • To říkala paní Mudr Gabriela Pecková s TOP-09 a ta ví co mluví.!!
        • Poslouchal jsem ji v TV, mluvila moc pěkně.
  • Je vidět že Euro už je na odpis, chvála bohu, jsou to jen papírky ještě horší jako dolary, energie se budou platit ve zlatě a takové šunty půjdou do hajan.
  • Věřím tomu,že Euro bude v dohlednu s Dolarem 1 : 1.A naše Koruna?Dokud bude v čele ČNB Singer,tak Koruna bude plakat.Rád bych se mýlil.
  • €uro na minimu? *1* jo ha vsude jinde jen ne u nas tady naopak roste! dekujme diky moc, dekujem diky moc, dekujeme CNB *11* *12*
  • Preference KSČ - M také prudce klesají.

    Možná že její ovečky konečně dostávají rozum a zjištují že pouze 4 roky zajištují
    této rudé partě spokojené tloustnutí a bohatnutí v buržoazní PS: *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit