Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý u koho panuje nějaké podezření by měl být vydán.

    Imunitní výbor není soud a tak by vinu či nevinu vůbec neměl posuzovat.
    Imunitita by se měla vztahovat jen na ochranu za politické názory ale ne na
    ochranu za lidské skutky.
    • máte stopro pravdu.
  • Bohužel parchanti kryjí parchanta.
    • Svatá pravda, jak povídala Babička.
  • je mi hanba,co za chamraď jsem to volil a je mi z toho zle.Ratha vydali bez okolků,Svobodu nikoliv.Myslel jsem,že po nějakých Topolánkách a Nečasech konečně nastane v této zemi pořádek a opět se jede ve stejných kolejích.
  • pes psa nejí
  • Takže je vinnen, jinak by nebyl důvod ho nevydat!! A já myslel, že hlavním gaunerem je p. Bém?? Okamuru na vás, vyžírkové!!! *10* *12*
    • Toho budižkničemu
  • tak tomu se říká demokracie ,zákony jsou pro lůzu a elita si dělá co chce.Až lidi začnou brát spravedlnost do svých rukou to pak bude Western justici platíme a na nic. *16*
    • a navíc se tato neschopná justice soudí o navyšení svých vysokých platů.Proboha za co,co to máme za zákony,důchodci skoro žebrají a neschopní soudci si žijí nád úrovní.
  • Gauneři zůstanou doma a pan Svoboda by to odnesl.Kdo v tom má prsty.Že by prokurátor Ištván?
    • nejde ani o Svobodu,či Ištvana,jde o spravedlnost,když mohli bez okolků vydat MUDR Ratha,nechť vydaji i Svobodu a ten nechť prokáže svoji vinu či nevinu.
      • Rath je zloděj, pan Svoboda ne,To je ten rozdíl- podstatný
    • Ištván není prokurátor, ale vyšetřovatel. To je rozdíl asi jako mezi trafikantkou a řidičem tramvaje, i když oba mají nějakej vztah k jízdenkám... *1*
  • Imunitní výbor rozhodl správně.Prevíti jsou na svobodě a odnes by to pan Svoboda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit