Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi správné rozhodnutí Francouzů.

    Čehopak se Kyjev bojí, že vyhrožuje a chce cestu "zakázat"? Že francouzští poslanci zjistí pravdu o mínění obyvatel Krymu, odlišný stav věcí než jak je nám vtloukán EUSA propagandou? *3*
    • Ukrajina se nebojí.

      Ukrajina pouze správně říká že svět musí dát najevo že Ruskou krádež Krymu neuznává.
  • Takže vlastně taky takoví "motorkáři na výjezdu", akorát z jiného směru..s tím, že i oni mohou být tedy "bezpečnostním rizikem" pro "někoho", jak je vidět, podle kvičení "někoho"..Přitom jde skutečně o velmi lidský a rozumný nápad v tom, prostě přijet na místo dění.. a opravdu s tamními lidmi pokecat, třeba přímo v ulicích a uvidět to tedy i z jiné strany..Co je na tom špatného a nebezpečného ?..a nebo se snad "někdo" příliš bojí, že se tam ti "turisté" dozví a uvidí i "jiné věci".. či, že se tam snad s lidmi až moc spřátelí a víc i vzájemně pochopí a možná ožerou a budou tam pak naopak vykecávat i to co by neměli..?! Jen ať se nebojí a jedou se tam rozkoukat i mluvit s těmi lidmi..normálně, lidsky a otevřeně, bude to jen dobře ! A až se budou vracet, tak budou už možná vidět a chápat hodně věcí úplně jinak, včetně i hezkých, slovanských žen a ne nějakých "bruselských úřednic", co často vypadají a i se tak často chovají.., jak šedá, německá lednička v kanceláři nějaké banky...
  • Bohouš to formuloval asi nejlépe
    • Děkuji.
    • drsné,ale pravdivé
  • Poslanec Ransdorf o Krymu. O čem česká média mlčí

    „Byla to moje vůbec první návštěva Krymu, přijel jsem tam na pozvání Mezinárodního mediálního klubu Formát A3, setkal jsem se s celou řadou zástupců místního tisku, s obyvateli, kteří přišli na večerní setkání se mnou do hotelu Moskva v Simferopolu. Zajímalo je úplně všechno — vztah České republiky ke konfliktu na Ukrajině, mezinárodní politika, ekonomika. A já jsem se zase chtěl především dozvědět to, o čem jsem se v českých médiích nedočetl — jak se žije na Krymu po tom, co se připojil k Rusku. Přijímali mě neuvěřitelně srdečně. Kromě Simferopolu jsem byl ještě i v Jaltě, Livadii, v místech spojených s Jaltskou konferencí, byl jsem v Bachčisaraji, místě památném pro krymské Tatary, zajímal jsem se o život v dětském táboře Artěk.
    Můj hlavní dojem je následující: tvrzení Kyjeva, že Krym je liduprázdný, je lživé. V Simferopolu a Jaltě jsem viděl ulice plné aut, jak vyprávějí starousedlíci, nic takového tu dřív nebylo. Z Krymu skutečně odjelo 6 tisíc lidí, zato sem 200 tisíc přijelo. Obyvatelé Krymu se teď samozřejmě potýkají se spoustou problémů. Strašným šokem bylo, když kyjevské úřady přestaly zásobovat poloostrov vodou, což samozřejmě zasáhlo lidi a hlavně zemědělské pozemky na severu. Důsledkem byla velké neúroda. Vývoz potravin na Krym Ukrajina zakázala a učinila tak navzdory vůli podnikatelů obou zemí. Krymské úřady teď aktivně rozvíjejí vlastní potravinářský průmysl. Zatím jsou hlavní naděje spojovány s dodávkami z Ruska.

    Jak vypadá v těchto dnech Simferopol, Jalta, neviděl jste tam lidi se samopaly, „zelené človíčky", jak se procházejí po ulicích?
    Ale prosím vás! Je tu absolutně normální, mírový život. Opakuji, místní obyvatelé mi říkali, že to, že tu není válka, si dnes cení nade vše. Viděl jsem na Krymu spoustu turistů, hlavně ruských. Slyšel jsem, že letos jich tam má přijet asi tak pět milionů. Otázka samozřejmě je, jak takovou spoustu lidí uživit. Dalším nesmírně důležitým problémem je zásobování elektřinou. Seznámili mě s federálními infrastrukturními projekty rozvoje Krymu do roku 2020. Jsou velice ambiciózní, a když se uskuteční, pak se sem během nejbližších pěti let pohrnou investice, bude možné uplatnit režim výlučné ekonomické zóny. Zatím ale kvůli kyjevské blokádě existuje poloostrov fakticky jako ostrov…

    Hodně se mluvilo o utlačování krymských Tatarů novými úřady. Jaký je váš dojem?
    Byl jsem ve zdejším parlamentě, kde mě informovali o novém zákonu o vzdělání. Zaručuje výuku na všech úrovních v třech jazycích — ruském, ukrajinském a krymsko-tatarském. A to i přes to, že Rusů je na Krymu téměř 80%, Ukrajinců 5-7% a krymských Tatarů 12-13%. Takže jsem přesvědčen, že kdyby Kyjev včas souhlasil s federalizací nebo decentralizací moci, pak by Krym z Ukrajiny nevystoupil. Co ale uslyšeli obyvatelé Krymu od Turčynova z Nejvyšší rady jako odpověď na své požadavky poskytnout jim větší pravomoci? Pouze jedno — „jste separatisté, teroristé, bude proti vám zahájeno soudní řízení".
  • Hodně je o propagandě a mnohokrát jsem uvedl,že Rusko není ideální a taky je kapitalistické ale já vždy demokracii jako volbu většiny i když ne pokaždé je to správné rozhodnutí.Ale Krym?
    Toto je americký novinář.Jenom ještě zopakuji:
    Svoboda ano ale pro koho?Demokracie ano ale pro koho!

    http://disident.cz/clanky/18_demagogie_nebo_demokracie/

    http://www.mustwatchtv.cz/13-politika/318-pravda-o-krymu
    • V Rusku stejně jako u nás má většina podnikajících kapitalistů rudou knížku.
      • Simčo, hezké, ale zbytečné, kdyby se byla ten náš kapitalismus povedl, jako že se nepopvedl, taky bys to tvrdila? Rudou knížku si ponechali a získali dnes jen lidé spravedliví , kteří mají vizi, já jim fandím
      • Máte sice pravdu ale je to o systému a to říkám stále!
        Moje zkušenost od nás.Asi dva tři roky po převratu jsem se potkal s člověkem který byl vysoký funkcionář KSČ.Nádherná nová vila majitel restaurace no a když viděl jak se dívám tak mi řekl:Já to nechtěl ale když to ti idioti chtěli?Přeci kvůli nim nebudu žebrat!
        • já znám řadu funkcionářů KSČ - já je ano, oni mne ne, a pokud vím, zmohli se většinou jen na panelákové byty a někteří z nich i na chatu... to jen veksláci, zelináři a hospodští zbohatlůi
  • Sám si se Simone (patriote), díky za potvrzení, opět pěkně "odkopal". Ostatně jako pokaždé a na všech diskuzích. Tapetuj si tedy své slinty vesele dál, nikoho nezajímáš, jsi zbytečný... Pa pá Simonko, nečeká už taxík před domem? Dnes nebudeš společnicí pana ředitele či oparem v Británii?*15* *15* *15*
    • Hele mladej už jsem ti jednou psal.

      Estli chceš zdejší IQ tykve vodit za nos tak to dělej.
      Ale na mě to nezkoušej. Já mám přehled o IP adresách a vím kdo co psal.

      Nejdelší tapetu jsi sem zatím hodil ty aby jsi překryl pro Putina nepříjemnou pravdu dole.
      • Simčo, my ale víme, že máš kontakty na redakci, proto můžeš znát IP a proto se ti daří vkládat dvakrát totéž a proto nedostaneš nikdy ban, i když píšeš jen a jenom nesmysly. I tvůj podivný pravopis se zdá vyšel z dílky Tiscali redaktorů
        • puso ten co tu vkládá 2 příspěvky také není Simona. to jsem kontroloval.
          Poznáš to i podle slovníku. Tak sprostá slova ona nepoužívá
          jinak na zjištění IP adres stačí když rozumíš PC. Nemusíš být v redakci. *2* *2*
          • nepoužíváš taková slova? i ty šprýmaři
      • Ale ale, IP už tu také byly, viď Simone. *3* To si vyhrožoval, že je znáš, vidíš a budou zablokovány. Skutek však jaksi utek, jen "silná" slova.

        Jsi vážně nudný lhář, papa *15* *15* *15*
        • Nevím kdo je Simon. s ním tu neustále nudíš jenom ty.

          Díky tomu že znám IP adrsu tak vím že Simona není BcKak jak tu někdo tvrdil.
          Jen takovej malej příklad. Takže si lži co chceš.
          Já z tebe mám jenom srandu
  • No nic Patriote, už mě ten kolovrátek nebaví. Jen poslední otázka, říká se , že ty plky co tu furt omíláte píše samotná redakce, aby na tyhle stránkyzabloudili alespoň ti, co si z vás dělají legraci a mělo to tu alespoň nějakou návštěvnost. Je to pravda? Díky.
    • Dovolím si odpovědět, nejsem však "patriot". Tyto stránky jsem si vybral po zrušení diskuzí na aktuálně.cz, písemné identifikaci na seznam.cz, jejich tendenčním článkům a neskutečném řádění tamního cenzora, zejména na aktuálně, kdy byl příspěvek téměř pokaždé vymazán a uživatel zablokován, trvale. Na zpravodajském webu Tiscali si mohu přečíst zajímavé a objektivní články a svobodně diskutovat "proti proudu", avšak na úkor "patriotů"... *3*
      • objektivní, snad si ani nevzpomíná, mně se naopak zdá že se tu začaly psát úplné blbosti bulvárního typu nebo o sportu
      • v Rusku ti co debatují proti Kremelskému proudu končí s poloniem v čaji
        nebo s kulkou v zádech.

        ASD já nejsem člen redakce. Řek bych že tu roli tu plní Tečka.
        A ne nadarmo se říká že pod svícnem je největší tma.
        Tečka bude ten kdo nejvíce křič na druhé - Tečko *1* *1* *1* *1*
      • To chápu, ale není to trochu ubíjejíci debatovat s tímhle kolovrátkem? I když pravda , o fakticky argumentujícího rusofoba člověk nezakopne nikde.
        Někdy mám pocit, že maj vymleto jak z mešity.
        • Nad to je zapotřebí se povznést a vybrat si ty své užitečné a poučné příspěvky, obvykle odlišené počtem pozitivních hlasů a ve většině případů doplněné zdroji a odkazy.

          Výsledný obraz si však musí vytvořit každý sám...
  • Jinak je zajímavé sledovat že z Tiscali zcela zmizel nick jako anonym
    dříve Tečka - ten co psal proti Rusku.

    Až dlouho po něm začala psát proti Rusku Simona a čáry máry fuk jako anonym zmizel.
    Řek bych že mu nechtěně přebrala jeho úlohu v tomto divadle jménem debata
    na Tiscali a on se tak přesunul do jiné role.
    • nefandi si, Simčo, jakoanonym psal protiruské blbosti, ale proti tobě byl ještě král *15* *15* *15* *15*
    • Dostal BAN natrvalo nejspíš kvůli svým vulgárním příspěvkům. A to už je co říct, tiscali je v tomto ohledu velmi, velmi liberální.
      • Tess to mě právě moc nesedí. ten Ban.

        to je úplně směšné opatření. Když tě bloknou na Mozille tak stačí když se přihlásíš
        přes Operu. Zaškrtneš opera Turbo a můžeš psát ban neban.

        kdepak ten tu stále bude. Poznáš ho podle frází Nic Zeman atd.
        • Možná podobné fráze ale není to on, nebo vezme jinej nick. Fakt nevím, tak pozorně to tady nesleduji. Vezmeš jinej nick nebo se znovu zaregistruješ, možností je mnoho...

          Ale je mi to srdečně jedno, proč po tom pátrat. Každý má svou hlavu a každý strůjcem svého štěstí jest....
  • Proč se Tečko stále snažíš tobě nepohodlné příspěvky "zazdít" svými trapnými tapetami ve stylu Ctrl+C Ctrl+V? Nejsi schopný prezentovat a obhájit vlastní názor?

    Pravda a odlišný názor ti nevoní, viď? *3* Co také čekat od člena lumpen kavárny...
    • Nevím kdo je Tečka. To jména už si rozdal asi deseti lidem na debatě. *2*
      Jinak nejdelší tapetu jsi tu dal ty. Každý si to snadno může ověřit.
      • "Nevím kdo je Tečka ale to jméno si rozdal asi deseti lidem na debatě (deseti mnou ukradených nicků)."

        Ty vážně umíš pobavit... *15* *15* *15*
        • Hochu na tebe jsem si názor dávno udělal.

          Jsi nebezpečný lhář a manipulátor v Ruských služnách.
          • To mi už skoro třicet let chybí. Ideodiverzními centrálami placený rozvraceč pracující za mrzký žold.
            • Simčo, ale teď jsi provedla opravdu parádní sebekritiku, jen tak dál *15* *15* *15*
            • Ne jenom ulhanec který krade nicky a osočuje všechny kdo si dovolejí
              napsat něco proti jeho totalitnímu Rusku.
  • Dalším politickým skandálem v České republice se stala cesta (soukromá) evropského poslance, zástupce KSČM Miloslava Randsdorfa na Krym. „Podnikl jsem ji jen proto, že v českých a evropských médiích nenajdeme žádné informace o tom, jak dnes žije Krym“, řekl europoslanec v interview pro radio Sputnik.

    Více: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150625/599264.html#ixzz3gduPjoK3

    Francouzští poslanci chtějí vidět to samé. Proč jim v tom tedy bránit a vyhrožovat? Viď Kyjeve. Tak s chutí do toho, lživá EUSA propaganda se evidentně zajídá už i ve Francii.
    • asi se taky příští léto na Krym vypravím *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit