Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby ti Semjoni nebyli
    starej Gayínek, by doma neměl jen debily
    Chodil by s kokotem nahoru
    On si ho nechce vzít do hrobu!!!
    • souhlas, chtěl by jsi vidět moje nahé fotky?
  • nonstop zde?
    • Jak jinak, ehm, že?!?
  • Pomlouvání a lži o prezidentu Zemanovi se tolerují... Ale stačí začít psát pravdu o havlovi a havloidech a na Tiscali se ruší diskuze a rozdávají se bany.
    • Stačí psát pravdu o zločinech ruské rohožky Miloše Zemana a jeho SPOZ zločinců a hned tiscali na rozkaz cenzorů z poblucie ČR zruší svobodnou debatu

      Zeman je lhář, opilec a zločinec. To není pomluva ale snadno dokazatelný fakt.
      • Zatím jsi dokázal, že pouze ty jsi, cituji deebile.
  • Podívejte se níže, to musí bejt sakra smutnej život, celej strávenej na Tiscali!!!
    A ještě tu být za blbečka k pobavení nás všech, prostě teplouš Semjon Gayínek!!!
    To mě by teda nebavilo, ale on je jinej, on je mrzák!!!





    YEAH !!!
  • Peroutka byl v táboře kapo.Jinak by totiž nepřežil jako se to stalo Fučikovi ,Čapkovi a dalším
  • Ta dívenka na fotce už svým výrazem se řadí mezi protonovináře. Ostatně mrkněte se na údaje na internetu. Svůj k svému si sedá Kaslová ke Kaslovi a ti k Práglkavclu a havloidní bandě.
  • Dejte pokoj s kolaborantem Peroutkou a chrchlou letiště, co v manželství s jinou se válel. Chudák Olga si s kryplem užila.
    • Také jsem na něj žárlila, kašli na to, zvykneš si *3*
  • Proč je Semjon Gayínek takovej velkej americkej teplouš, ví to někdo???






    YEAH !!!
  • Hádky o Peroutu, sákriš a já se bláhově domníval, že o Peroutku!!!
    Tak kolik vlastně těch Per... je, a kolik je vlastně těch sporů???







    HI !!!
    • Jedno péro kolaborovalo, druhý je v kapse saka a třetí ve vaškovo prdelli. A já mám zas smůlu. *9*
      • Konečně v tom začínám mít jasno!!!




        WOW !!!
  • Simon pracujici s nekolika nicky najednou nam chce dokazat, ze tu neni sam. Vid ty teply prase Simonovo..hi..hi..blbec teplej je porad sam
    • Představ raději tvoje nicky ruský teplý Prase Josefe BTW hrdino Putine břehu kulihrachu *15* *15* *15* Klikni si zas plus 7 za sekundu KSČ Magore *15* *15*
      • sajmon, nebo ne
        • spíše ty ruský homosexuále z rdakce když ti vždy ve vteřině přistane plus 7 bodů *2*
          • to tě posílí sajmon
            • Nudíš ruský homouši semjone BTW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit