Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvůj nick je to třetí slovo ve větě co jsi napsal :-).
  • Pokud uvedený průzkum není vylhaný ,tak tento údaj svědčí o převeliké troubovitosti obyčejního českého blba.To,že se nazamyslel nad tím,jak Babiš poctivým způsobem k miliardám přišel.Ono uvedené poctivě nejde.Ale pro megazloděje takto zbohatnout je hračka.Proto se i s Babišem nadále řítíme do státního bankrotu,což zřejmě obyčejnému českému blbovi uniklo.Chce to krutou revoluci a všechen ten politický dobytek,který Česko dotlačil na pokraj státního bankrotu,odporážet,co nejkrutěji,na katovských mučírnách.
  • tak ,to je správný příspěvek,jen tak dále.
  • A gdo vraždí proti nám tak toho pověsíme jak stovky jiných!
  • Tak co? Našel už někdo komunistu s IQ alespoň osmdesát? Nabídka 3000 € trvá, absolvováví inteligenčního testu podmínkou.
  • Mi komunisti už sme prostě takoví. Vraždíme ano ale v zájmu spravedlnosti a rovnosti! A kdo nevraždí s nama vraždí proti nám!
  • No, vypadá to, že nás opět Rusové osvobodí a konečně budeme mít od takových teček a dalších demagogických a zlodějských blbů pokoj.
  • Hele, ty zmrde, vymysli si jiný nick jo? KKK jsem já už půl roku!!!
  • Nekraď stále ostatním ty nicky , zloději tečko., ovšem pravičáci nic jiného neumí, že. Tomu to pak odpovídá.
  • Ty jsi snad viděl nějaké demokrat?. To je jako vidět Ufony, pokud nepočítám toho jednoho , téměř neviditelného, mobilního operátora. . Máme akorát oligarchy, lobbisty, zloděje, mafiány, a na-raný občany. |O demokraty nikdo ani nezavadil, to je jen taková reklamní značka, slogan. Nesmíš tečko všemu tak naivně věřit.
  • To máš pravdu tečko, ani zrno nazmar, zatímco dnes zrno už ani moc nepěstujeme, vytěsnila ho řepka a fotovoltaika, proto zrno i další zemědělské komodity a výrobky dovážíme a navyšujeme tak státní deficit ročně 25-35 miliardami korun jen za ty dovezené potraviny, protože jsme se pod "demokratickými" vládami stali nesoběstačnými v potravinách a pak škrtáme a škrtáme v rozpočtech až do úplného sebezničení. Škrtačce zdar!
  • Hele, ty vzdělanej bolševiku, hádej, kolik máš ve svém blábolu chyb. Napovím ti, že jedna ruka na jejich znázornění nestači.
  • Piš tečko alespoň bez gramatických chyb, protože komunisté jsou vzdělaní, to jen pravicoví blbové píší hrubky, protože si kupují tituly na soukromých školách všech druhů a oborů za prachy a diplomy dostávají po vyřízení přes internet - poštou, aby se nemuseli ani obtěžovat do těchto budov vstupovat. .Najdi si rozhovor Tachecí na toto téma s ODSačkou Řápkovou. Jeden příklad za všechny. Tak z toho nedělej guláš.
  • Z tebou si to ty kapitalistycký prasáku taky vyřídíme! Doletí nadsoudruch veliký Putin na tryskáču s dvouma motorama vlasní výroby Iljušit a odfoukne tě jak Mandelinku Bramborovou co mně háže v noci soused imperialista přes plot do erteplí!
  • Zase mi to tiscali nechtělo vzít, prý to obsahuje zakázané slovo. Chvíli jsem nevěděla zda je zakázáno slovo Babiš, ale pak mi došlo, že to může být i d(c)ement. *3* Teď sice nevím který, ale pro jistotu předpokládám že ano, soudruh Bureš je všechno možné, jenom ne ta cementová varianta. Velká gratulace cenzorovi. *1* *1* *1*
  • Už dva dny jsem nikoho nenahlásil a mám absťák. Kdo si dnes dovolí napsat pravdu o komunistech?
  • A co kozenka, už je ustájená a nakrmená, soudruhu tečko kozomrde?
  • Ty jsi primitivní blb a demagog tečka co tu stále opruzuje a otravuje stejnými kecy za půl deci. O žádnou demokracii v tomto státě nejde ani tu žádná není, je tu hybrid demokratúry a oligarchie, co nám vládne a to bohužel celosvětově.
  • Církev získala co měla podvodem, nebo přímo loupežemi, či krádežemi s prvky skutkových podstat násilných trestných činů. Nejpozději od roku 722 je křesťanství passé, protože jediným pravým náboženstvím jediného Levantinského Boha - Alláha, je od zjevení Svatého Koreánu Islám. A křesťanské církve nás odrbávaly přes milenium prodejem opcí na dávno prošlé zboží neodpovídající normám stanoveným Alláhem, budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno, až poté, co Islám se stal zjevenou Boží vůlí.

    Od kdy a kde se podvodníkům, lupičům a zlodějům restituuje podle práva a zákona odňatý lup? V Čechách...
  • A vůbec, nejlepší párky jsou od řezníka Babiše z Kostelce. Když si je dáte s nejlepším Babišovým chlebem a Babišovou hořčicí. V tomto jediném mají dec(m) enti z TOP pravdu. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit