Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jak je havloidní chátro. Peroutkova vnučka dostane tak sekanou na prdell a tlačenku se dveří..hi..hi.. *1* *1* *1* *1*
    • a šlehačku na záda.
  • Ovar by to měl cálnout ze svého, já mám platit ze svých daní jeho fantasmagorie? Nota bene, když byl namol.
  • Peroutka prý prodává střechu-hrob nad hlavou, aby mohl zaplatit pokutu!
  • vanhorne
    Vi vubec nekdo, kdo te tlupe pavianu na tom kopci veli? Mozna uz ani velitele nemaji, mozna je nepricetny proto radi jako utrzeni z retezu? ☺
    • Ovčinec už se zmítá v předsmrtných křečích, každý den jiná perla, jiná viróza, zničili státní svátek, pomluvili Peroutku a nechtějí se omluvit, málem spadli do klenotů...už se těším, kdo bude zase zvracet v pátek na Hradě...
  • http://img.reflex.cz/img/3/article/1232143_havel-letiste.jpg
  • Nejhorsim prezidentem v nasich dejinach byl zrzavej Veskrna tez jako Vena chrchla.
  • Soudem odsouzený lhář. A neplatič v exekuci.
    Zeman znevážil prezidentský úřad a stal se nejhorším prezidentem v dějinách ČR:
    Překonal i všiváka zloděje per Klause.
  • Proč se ten ožrala už konečně neomluví? Ovčáku, vem mu už tu flašku z ruky! Jinak z toho všichni zblázníme!
    • protože už je dávno po smrti
  • Ovčani uvědomte si .že to jsou vaše peníze,tj.daně.Nemá platit ten,kdo tuto hru rozehrál.Nebo máme dvojí zákon?Pro vyvolené a pro nevolníky.Co je mi do Peroutky před cca 80 lety.Mě zajímá co je teď! To není žádná sláva a je potřeba v první řadě trestat ty co z nás za 27 let udělali nevolníky a nezatěžovat soudy blbostmi.Čekám,kdy se Bredy začne soudit za medaily.Můj otec také za odboj nedostal in memoriam medajly.K Číně :pokud se vláda rozhodne jako orgán nepříjmout oprostěrovaného vyžírku ,tak by měl pan Hermann odstoupit na protest proti tomuto rozhodnutí,ale koryto je bližší než kabát.A nebo vláda stojí a padá na servilnosti k mocným.
    • vanhorne
      "trestat ty co z nás za 27 let udělali"
      Mam dojem, ze v r. 2012 odbory chtely usporadat v Praze nejakou demonstraci proti vlade.Kde jste vsichni byli vy slavni nevolnici?Uplakavali, rozumovali a vedli silne reci u hospodskych stolu, ze takova demonstrace by pomohla jenom odborum, proto radeji zustaneme nevolniky.Nevolniky z vas nikdo nemusel delat, nevolnictvi se vam libi.
  • Putin na hrááád
    • V Haagu, kam si půjde sednout za sestřelení civilního letadla, žádný hrad není.
    • ... a ty do 186 hlubokého hrobu, pitomečku, neváhej :)))
    • ... mám radost, že mám nový nick :)))
      • ... radost hlupáka je pokaždé předčasná, primitiv se pozná ihned, vidláku :)))
    • přéééééésně

      vivat Čuba
      vivat Štrougal





      YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit