Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šapitó dostal nařízeno sbalit si kufry!!!
    • hurá
  • Když už se kraďousek prolhal na tiscali je to v haj.lu
    • Alex Hrabiš?
  • Takže krade ještě víc než jiní a lže ještě víc než jiní nebo aspon stejně a voliči mu to žerou.Asociace nenažraných občanů připomíná sektu než stranu důvěryhodnou či nedůvěryhodnou.Koupil si MF která nejvíc upozorňovala na lumpárny křišťálově čisté a stále sedí ve vládě a to budeme čekat než na tu stbáckou sviňu budem všichni dělat?Ani na Slovensku ho nechtěli a v Čechách stačí jen mlejt o protikorupčním boji a pištět oni mě tam nechtěj protože jsem rovný a nejrovnější a čekat až se stane premierem a pak Vám ukážu ,ach jo.Kobliha za to prostě nemůže a lidi co jí pojídaj zadara za to můžou.Ano bude mi líp a doufám že si se bureši přepočítal a pujdeš konečně do erdele.Kalousek ten trik použil ve prospěch státu,ale Kalousku jdi už taky do erdele.
    • Souhlasím se vším, co píšeš. Promiň, že tykám. Mám bratra na Slovensku a to co mi řekl o Babišovi je stejné co píšeš Ty. Tam už ho nikdo nechtěl tak odkráčel do Česka dělat politiku a podařilo se. Peněz má dost, tak co získat moc nad českými ovcemi, které mu odpustí ikdyby zabil člověka. Má přece takovou cenu. Ale až bude penízky rozdávat své rodině a přátelům, to ho potom budete také omlouvat. Už mám strach, co bude po volbách a dostane se k moci. Slovák bude řídit české občany. Není to pro nás potupa. co myslíte babišovci.
      • V práci mam okolo sebe pár Slováků a to vzdělaných a oni s tím souhlasí jen se diví jak je to možné že ho tady tak voliči žerou když u nich už mu hrozil kriminál a byl zapletenej v takových špínách že se nám o tom ani nezdá.
        • Bohužel musím konstatovat že zřejmě na Slovensku, jsou lidé chytřejší než v čechách.
    • Většího Hrabiše než je Andrej jsme v politice neměli...
      • nějaký důkaz?
        • No, když už vám nestačí ani tohle, tak nemá cenu vám předkládat nějaké důkazy. Asi jich je o tom, jak nelže a nekrade, pořád málo. Ale idi.tům prostě není pomoci. Řekl bych - kdo chce kam, pomozme mu tam. Ale bohužel to odnesem i my, díky vám idi.tům.
        • Někde si naštuduj, jak přišel babiš k Agrofertu. Pak se tu rozmachuj. *12*
        • My havloidi nemusíme předkládat důkazy. Vše co říkáme je vždy naprostá pravda a vy dokažte, že to tak není. A pokud to dokážete, tak stejně lžete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit