Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem měl se stavy úzkosti celkem závažné problémy. Chodil jsem dokonce i k pychologovi, který mi  však chtěl dát nějaké léky. Já jsem to však chtěl řešit spíše přírodní cestou, takže jsem se zaměřil na meditace a začal jsem taky používat CBD olej. Tato kombinace pak můj problém během měsíce téměř vyřešila.

  • Hele kámo, vylez z tý vody, převlíkni se do suchého a pojď na pivo. A uvidíš, že bude po úzkosti. *14*
  • Nejvíc se nasměju při čtení blábolů od Putnoidů.
  • Zrovna teď se směju a ne sama sobě! Fakt osvěžující kúra! Zkuste to taky, ale na to nesmíte být blbí a namyšlení zároveň. To totiž nefunguje. Jen škoda, že ti týpkové neumějí plést, mohli by se tím pochlubit na fracek booku a dívky by se rozplývaly nad jejich uměním. Ale to ne, oni se musí přidat k bučícímu stádu, aby si jich žádná (radši) nevšimla a ještě se z jejich slov musela pozvracet!
  • No taky někteří zajdou na diskus na Tiskali a tady se odreagují.No ale pořád lepší než aby někde něco vyvedli .
    • Tady na Tiscali je furt zadel, stačí "příspěvky" BTW-Zlého trolla-bijce pitomečků... Také sem chodím pro odreagování. *2*
      • ... máš v tom džungli, ale to je holt úděl lidiček prostého ducha, proč ne, pitomečku :)))
        • obecní chlív zas cedí přes zuby klasické urážky. Je mu těžko.Všichni z něj mají legraci a posměch.Nezbývá než prasit stránky.
          • ... cha cha, díky mě vyplulo dávno na povrch tvé zoufalství z toho, jaký jsi primitiv :))
            • díky tobě si mohu dle libost do tebe chlíve neomezeně kopat, kdykoliv se mi zachce. A pokud tady budeš prasit budu si libovolně a s radostí sobě vlastní kopat.
        • *15* *15* *15*
    • ... pravda, třeba ty na víc nemáš :)))
      • paraidní pisálek se hlásí o slovo? Obehrané výpady místní žumpy?Smrdíš až sem, lopato.
        • ... kdy a kde, ty zdegenerovaný odpade?
          • asi u tebe ve chlívě a kdykoliv. Budeš tam ty tvoje zparchantělá matka ... ale koho tam si tak dostaneš? S hnoji se nikdo nebaví.Jen se do nich kope.A to tady funguje.
            • ... jenom primitiv jako ty se ukájí primitivním hlasováním, jsi dokonalá troska, wau :)))
            • ... výsadou zbabělců jako ty je nekonečné blití o ničem se staženým ocasem :)))
  • hledám zájemce ,kteří mají vnoučata a partneři/ky/ jim zakazují je vídat.Chci založit Unii dědů a babiček a spolupracovat s Unii otců,což je smysluplnější než tady reagovat na blbosti.
    • No, možná jste si nevšiml, ale zrovna tady je pár vnoučat, hádám v pubertě, a ty vám internet zakazuje vídat, protože nejste jejich dědeček! *15* Ale pořád od nich můžete něco číst, a to je super, protože ta jejich potřeba psát o koninách je větší než než cokoli, čím by si mohli ublížit. Takže o svých vnoučatech sice nevíte, ale o těchhle individuích se dozvíte věcí!
    • ... s tebou nikdo spolupracovat určitě v ničem nebude :)))
      • není nad bezstarostný život v chlívku, co? Zparchantělá matka namíchá smradlavou polívku.To si pošmákneš,co?
        • ... kdy a kde, kriple, všem se uleví :)))
          • Nervy v kyblíku.Lopata by se chtěla prát? Ale kdo by se tak asi snížil - kontaktovat se s parchantem, kterého pohodila do jímky jeho zparchantělá matka?
            • ... kdy a kde, nejprimitivnější moulo bez slovní zásoby?
        • ... dávám si lahodné vínko na počest primitivů, kteří budou vždy sloužit lidem jako já :)))
        • ... opuštěná vychrtlá ubohá krysa chce zase omílat svým 20 slov posledního póvlu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit