Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absurdní problém.

    Raději bych řešil - jak nevypadat jako miliardář, i když jím jste.

    V džungli mají největší šanci na přežití ti nenápadní...
  • Článek jsem celý nepřečetl, ale každý milionář nechodí v obleku a kravatě.
    Znám i jednoho multimilionáře, má auto za půl mega, jedno lepší za 1,5 mega ještě lepší za 2 mega, chodí v ryflích nebo kraťasech bez kravaty. Žije v jednom větším bytě, žádný zámek nebo hrad. Chodí do rychlého občerstvení a nikdo by nepoznal, že je v balíku, je to super chlap a občas někomu pomůže.
    Dělat ze sebe boháče a být žebrák nepovažuji za nic moudrého. Být bohatý a žít normálním životem je jiné kafe.
    • Při nejmenším nepravděpodobné,ale nebylo na škodu,kdyby pomohl i Vám a zaplatil doškolení českého jazyka--nepíší se rifle s měkkým ,,i,,? I když jde o slovo zřejmě přejaté,rozhodně si ho nepamatuji z vyjmenovaných slov... A oblékat se slušně,to jistě dle běžných standartů a zvyklostí-někdo extravagantně,proč ne. I bohatší lidé mohou žít navenek běžným životem,stejně jako chudší dávají mnohdy najevo čím nejsou. Všichni si občas hrajeme na někoho jiného a udělat dobrý dojem na přijímacím pohovoru je trochu něco jiného,než v životě ze sebe pro své okolí dělat co nejsem. Nebýt bohatý není ostuda a být bohatý a poctivý musí být nezměrně náročné! Ale co o tom já mohu vědět,že-mám 7či 8tisíc měsíčně,miluji český národ a naše tradice i mateřštinu.... Takže peníze a starosti bohatých mne úspěšně míjejí. Mějte krásný den. O.
  • zastav...to je Kája....Kájo poď sa ožrať...peníze sů, že peníze sů doktore....Kájo toto šecko je moje......
  • Už babička říkávala z hovn@ bič neupleteš a když upleteš tak si nezapráskáš a když zapráskáš tak se akorát zasereš!!!
    • vanhorne
      "Už babička říkávala"
      To bylo davno, lidska spolecnost a hlavne jeji predstavitele nebyli jeste tak "vyspeli" jako jsou dnes.Babe Merkelove a jejim pacholkum in Brussels se neco takoveho podarilo.A nejake zasrani se jich vubec netyka, to prece jde ruku v ruce s jejich remeslem.
  • kurva, kurva, anál, anál, ať je z toho tady kanál. Ámen
    • Máte recht paní Blažková. *3* Toto jsou naši"slušní"spoluobčané v diskusi. Velmi si rozumí...mají mnoho společného. S tímhle materiálem do Evropy, no uznejte...a pak že nejsme v něčem světoví...To je prostě jen morální krize. V tom by každý měl začít u sebe...než někoho, něco kritizovat. Hrát si na něco co člověk není je časté téma. Zde by se hodilo-Jak vypadat jako slušný člověk, i když jím nejste *5*
  • blééééé.... *7* *10*
    • ha,matkomrd je tu opět
      • blijče pitomečku....budeš zase blít? Ty nic jiného neumíš....
        • ... máš v tom guláš, ale co očekávat od posledního póvlu na netu, užij si ty pitomečky :)))
  • ... stačí třeba zde psát o matkomrdech jako nějvětší primitiv na českém internetu :)))
  • u nás jsou pracháči ale ne blbí.Místy ultrabí.Třeba mladý Brzobohatý.Za 1 trapný koncert si účtuje 490 tis.Má nějakou kačku asi ušetřenou.Ovšem jako absolutní ultapako se předvedl nyní na svojí svatbě.Při výstupu z vozů se totalně nechali i s tou jeho šmudlou zakrýt děštníky.Ale pořádně v bojovém duch.Klasický obecní hlupák.Prostě pár lidí se přišlo podívat.Ale že by byl zas taková hvězda - že by se musely tasit zakrývací deštníky? Je umělcem II. kategorie.To je srandovní v jeho případě taková maškaráda.Prostě obyčejný hloupý komediant.A tím i zůstane.
    • ... ty jsi trapný, nikdy nepochopíš, že za tečku za větou patří mezera, hloupý ubožáku :)))
      • bijec pitomečků stále někoho uráží, ale sám napíše, že za tečku za větou patří ....mězera..... Bijce skutečně si ....ůl.
        • ... ubožáky urazit nelze, neví nikdy, která bije, šamane :)))
        • ... stane se, někomu se to ale stává pořád, nazývej si mě jak, chceš, nudný balíku :)))
      • vidíš žumpáku, a já si budu psát jak chci. Přeci ty hnůj všech hnojů tady nerozdáváš karty. Ty anální výblitek tvojí matky musíš děkovat že máš tady přístup.Někde venku - dávno by ti kapalo z nosu.
        • ... akorát to nikdo nečte, výkale :)))
          • Páni,co se to tu lidi děje? Takhle to tu chodí stále nebo jen teď? Dlouho jsem se nijak nezapojila až dnes tady,ale ačkoli se nepočítám mezi neposkvrněné zjevně jsem lidi zde mimo vaši ligu--zamyslete se alespoň malinko,ne? Vždyť za net platíte,máte PC--chci říct,že pokud si vyděláte na živobytí a i na tyhle věci,tak nemůžete snad být tak moc ,,pod čarou,, s intelektem nebo ano? Opatrujte se. O.
            • ... jsi tupá jak ten druhej, pokecejte :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit