Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám dvě kožené kabelky , jednu velkou a jednu malou :-) . Nosím je podle toho, kam jdu. Víc kabelek nepotřebuju, stejně bych je nenosila a jen by mi ležely ve skříni. Nebavilo by mě z nich pořád přendávat věci, takže mám kabelky černé, které se hodí ke každému oblečení :-) .

  • Mám rád kožené věci, ale určitě teda ze zvířecí kůže. Našel jsem nedávno krásnou pánskou koženou tašku přes rameno https://penezenkylp.cz/kabelky/38-kozena-kabela-kabelka-pres-rameno.html

  • Máte pravdu, kabelky a různé doplňky ze zvířecí kůže jsou amorální věc a nechápu, proč to ještě v roce 2020 je stále trend nebo in. Myslím si, že bychom se jako lidstvo měli zamyslet nad věcmi, které děláme a celkově je všechny přehodnotit a začít se chovat trochu jinak...

  • co třeba kabát z předkožek amerických blbů
  • Kdo jenom má myšlenky si něco udělat s lidské kůže je u mne zvrhlýk zralý do blázince.
    Pokud by se měl někdo jenom zmínit, že by chtěl prodávat výrobky z lidské kůže měl by být okamžitě postaven na šibenici.
    Snad je velký výběr zvířecí kůže, která postačuje na všechny činnosti. Lidskou kůži snad nepoužíval pro svou potřebu ani člověk s doby kamenné.
  • tak jako dnešní svět/Evropa vypadala Říše Římská na konci svého úpadku a zničení.
    tisíce uchylek, perverzností, zkažeností, homosexualita, sodomie, vraždy, násilí, naprosté potlačení morálních zásad, nevíra v cokoliv...
    blíží se konec a dalších 400 let doby Temna
  • Lakýrky z obamgutána!!!
  • taštička z kůže té hlupaně Savčenkové.Jejda to by se machrovalo.To by byla panečku paráda.Kdyby se na horní příklop našilo ještě ouško té blbky, mělo by to i neopakovatelný šmrnc!
    • A co takhle kůže z Putlerovy rrdele? *15*
  • To není umění, ale pokračování bestiality gestapáckých šílenců. A je úplně jedno, odkud je "lidská kůže". Fuj tajbl, jdu blejt. Doufám, že se všichni gestapáci, co dostali tenhle príma nápad, včetně ku.d, co o tom nadšeně píšou, budou brzo smažit v pekle. *12* *11* *12* *11*
  • *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit