Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbraně v rukou národa jsou nejefektivnější způsob, jak národ udělat prakticky neporazitelným.
  • Samozřejmě protože Rusko nepodporuje války a zbrojení tak jako USA (náš vzor)...
    • vy jste pitomci mínuskáři... *7*
  • Myslíte že Američané taky přejdou na trička?To by asi nastal ve světě mír co?
  • Na trhu se zbraněmi v posledních letech zesílila dominance Spojených států. Druhým největším světovým dodavatelem zbraní je Rusko a třetím Čína, která v předchozích letech přeskočila Německo a Francii. Vyplývá to z údajů Stockholmského mezinárodního ústavu pro výzkum míru (SIPRI), který v pondělí zveřejnil výroční zprávu o globálním obchodu se zbraněmi.
  • Dvanáct z osmadvaceti států Evropské unie nerespektuje unijní zákaz vývozu zbraní a zbrojního materiálu do Egypta. Podle agentury DPA to uvedla mezinárodní organizace hájící lidská práva Amnesty International (AI) s tím, že mezi hříšníky jsou Česká republika a Slovensko.
    • zlej trolle, odkdy věříš té kapitalistické organizaci jako je Amnesty International ??? když AI kritizovala ruská práva v Rusku tak tě málem chytnul psotník a mluvil jsi o ní jako o organizaci fašistických sluníčkářů, tak jak to tedy je ?
      • No já nevím kdo ti co psal o AI já ti to píšu teď.
    • a koho to zajímá ty tupče, BTW čeká děcko a ty tu řešíš píč..iny
      • To zajímá slušné lidi.Což ty nejsi.
        • myslíš vás smradlavé zbabělé rusáky ?
          • Nevím já jsem Čech, ale co jsi ty nevím.
  • naše zbraně přináší mír a prosperitu. *7*
  • 200 000 prodanejch kalachů ročně v amrdólii hovoří jasně!
    Stačilo založit společný podnik a je po ptákách a po embargu!
    • zlej trolle proč používáš můj nick ty ruskej zloději ? máš opravdu v té hlavě tak naasr,no ? *15*
    • No jde o licenční prodej.To nemá s továrnou AK nic společné.
  • Proč tu třeba nečteme o stávkách ve francii?bojíte se inspirace?
  • Rusové mají odjakživa nejlepší zbraně, kam se hrabou teroristi z juesej
  • Sankce nesankce, Kalašnikov prodává na 200 000 ks zbraní jen v amrdólii a ti šašci platí!!!
    • lžeš ty ruskej komediante, prodává kulový :http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/343689-kalasnikov-lituje-americany-kvuli-sankcim.html
      • Mysli si co chceš obchod jede.A ty s tím nic nezmůžeš.
    • Sankce nejsou je to jen velká lež. Známej dováži zařízen do vrtulníku a není problém.
      • kristova noho, tvůj známej obchoduje se zařízeními do vrtulníku, obchází embargo a pitomec zlej troll samozřejmě o těchto obchodech ví a známej ochodník s komponenty do vrtulníků podává největšímu nýmadu zde na Tiscali zlému trollovi informace o těchto obchodech..

        běž do pořadu Na stojáka, budeš mít ůspěch *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit