Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je úsměvné. Stejně to bude tak, jak uzná za vhodné Putin. A to je dobře!
    • Hitler také budoval tisíciletou říši a měl za sebou vědecky a technicky vyspělou zemi pilné schopné lidi, a jak skončil... Stejný skřet Putler by chtěl to samé, ale koho má za sebou...
    • já se také směji *1*
    • přééésně, celá Plzeň se tomu už dva dny řeže smíchy *15*
  • Čapisrál se dočista posrál. *15*
  • O5 jsem vtipně a nenápadně vmanipuloval teplýho vykuřkokota Semjona Gayínka tam, kde jsem ho chtěl mít, už zas mi žere z ruky, blbec teplej!!!

    YEAH !!!
  • Je velice zábavné sledovat, jak se teplouš Semjon Gayínek vyžívá v tom, že tady může být za rudou swini, oni holt teplouši už jsou takoví!!!


    PCHE CHICHI !!!
  • ... a Simonce se zapařuje kunda, dáš mě čmuchnout Simonko. Ty tak krásně smrdíš, to bude pošušňáníčko :)))
    • super, dík za brilantní příspěvek, jsi náš člověk
    • vyvážené a pravdivé, jedním slovem fenomenální

      vivat Ovčáček
  • http://cz.sputniknews.com/svet/20160813/3638705/prezidentsky-pluk-elita-ruska-armada.html
  • Smutnej život teplouška Semjona Gayínka - 24 hodin na tiscali, imrwere každý den!!!

    YEAH !!!
  • vivat Putin *3*
  • dearputin.com *3*
    • dearhitler.ru *3*
  • Nezapomínejme, jak se rozšiřovala britská, španělská, francouzská a portugalská monarchie. Nezapomínejme, jak vznikly USA. Tedy okupací území, vyvražděním nebo zotročením původních obyvatel, vydrancováním zdrojů nerostného bohatství, především zlata a obracením na "víru".
    • vanhorne
      "Nezapomínejme"
      Bohuzel, ja jsem zapomnel,bud tak hodny a vysvetli jakym zpusobem vzniklo Rusko at vim.
    • Nezapomínejme, kde je svoboda a demokracie, která země je ve vědě a technice v mnoha oblastech nejméně o deset let před ostatním světem, kdo dokáže budovat a tvořit. A naproti tomu kde je středověká monarchie s rádoby carem, kdo neumí hospodařit, ale dělá neustálé loupežné nájezdy, kdo vraždí ty, kdo s ním nesouhlasí a uvažují samostatně.
      Je vidět, že cílená protiamerická propaganda jede na plné pecky. Jako za Hitlera. Jak se ten Putin pro svůj fašismus inspiroval u hnědého fašismu.
    • nezapomeneme a s láskou budeme čekat na ruská vojska, která nás oprostí od kapitalistické hydry *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit