Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože stávající výplata důchodů a náklady na zdravotní zabezpečení důchodců příliš zadlužují Česko je třeba nastavit takový model,který uvedené vady mít nebude.Důchodcům,kteří pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat a lumpům nechali Česko rozprodat a rozkrást vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod jedině na holý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví je třeba aby uvedení zlumpačelí důchodci měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit zesvých úspor.Tak důchodcům roupy s jásáním pro Havla a podobné lumpy rychle přejdou.
  • S výmlatem je třeba začít, ne pořád debatovat.
    *7*
  • ..., podle foto, i pravil Bůh, já jsem ten, který narárod do prdele přivede, a Bůh pravil, ano, ty jsi vyvolený, všemi volený, ty ten národ k prdeli přivedeš, ...
    • Ámen, pravím Vám.
  • ..., nevím proč se rozepisovat, je to kokot, měsíčně se vybere jen na přímé dani 162 000 000 000,--Kč, kde je daň ze všeho ostatního?, kde končí, ostatně, máme vše 3x zdaněno, kde tyto finance končí, v těch našich zvolených stranách?, ...
  • Zničizt policii hasiče státní zaměstnance a dále krást-to je sranda vláda.
    Servali jste mzdy státním zamětnancům a dávno již důchodovou reformu začli
    Šnejdi zlodějský. Padák a zavěsit.
  • Už za ministra Vladimíra Špidly byla jako nejefektivnější vyhodnocena státní Sociální pojišťovna, jako "Clearing-house" v podobě švédského penzijního systému. Nevím, jak se k tomu stavěl současný pan prezident Klaous, ale tehdejší ODS tuto podobu mnoho neplédovala. Přitom dnes je i v EU prosazován Panevropsý penzijní systém, jako záruka příštího sociálního zajištění důchodců. Tak nevím, proč národohospodářsky negramotný pak Kalousek cválá do řádného ekonomického průšvihu. Nebo za tím je někdo jiný?
  • Je potřeba vás všechny pozavírat. Ne jenom o tom jenom diskutovat...
    • ..tebe jako prvního *12*
      • Je mi tě líto přisluhovači patolízalská...
      • Ale no tak. Pánové. Oplocený už jsme jednou byli.
  • Nevím, co bude za 20, 30 let. Mám jenom jednu jistotu. Já už nebudu.
    Téměř s určitostí si však troufám tvrdit. Za cenu naprosto nesmyslného zbídačení 2/3 národa dáme veřejné finance jakš-takš dokupy. (Nepředpokládám totiž, že politická sebranka přestane uplatňovat své těžce vybojované právo na rozkrádání státních financí. Takže další daně. Poslední geniální nápad našich zeměškůdců - zdanit V O D U je toho důkazem.) Potom přijmeme Euro a po nějakém čase se ukáže to, co ekonomové dávno vědí. EURODOLAROVÁ bublina prdne do hlíny. V té chvíli bude lépe peníze dlužit, než o ně během několika hodin přijít. (Krize 30.let - rok 1939- němci změnili přez noc kurz z 1:6 na 1:1, rok 1953 - měnová reforma - 70. léta - změna kurzu Kčs:Rubl- ruský dluh se škrtem pera zmenšil na 1/3 původní hodnoty, zbytek nám zaplatili migama i s obsluhou, 1989 změna
    orientace naší politiky nám zavřela možnost vymáhání úvěrů našim bývalým kámošů z Lido-demo
    a rozvojových zemí. HÁDEJTE, KDO TO VŠECHNO ZAPLATIL?
    Menší ekonomická krize na konci minulého století zlikvidovala zbytek i tak nekonkurenceschopného
    Českého průmyslu, ale i bank. Někdo by měl konečně narovinu říci, kde končí daně ze zisku Škodovky, TPCA (Zásmuky u Kolína), na jak dlouho jsou od daní osvobozeny Nošovice, kam odcházejí daně z Foxkomu a s jedninou čestnou vyjímkou obchodních řetězců a kdo se ve skutečnosti raduje z nesmyslných poplatků v našich - nenašich- bankách. Vůbec už nemluvím o ,,našich " podnikatelích kteří zdatně vykořisťují zde, ale daně platí onde, neboť nižší, či vůbec.
    Nebylo by lépe použít Španělsko-Italsko-Francouzsko-Portugalský model ? Žijeme pouze jednou
    a to teď a tady !
  • šmankote to je ko(k)ot ! všimněte si že oni jsou jak zaseklý gramofón Kalousek, Drábek, Nečas.. všichni melou furt dokola jednu mantru nebo řečeno lépe lež jako věž a tou unisono zdůvodňují nutnost reformy a umí to tak dobře jako kdysi pan Goebls nebo komanči co nám tady čtyřicet let cpali tu svoji stokrát opakovanou lež která se měla stát pravdou. Bohužel jak tehdy i dnes je v tomto státě hodně těch co jim to sežerou i s navijákem *7* a přitom důvody proč je státní pokladna rozkradená včetně peněz na důchody jsou o dost jinde.., jinak řečeno plaťte čím dál víc blbečci ať my můžem vesele dál rozkrádat *3* . Je to furt stejný dokola, takže třikrát hurá a míru zdar !
  • Je to hrozné, že to odnese tkzv. střední vrstva. Po rozkradení republiky mají tolik drzosti obírat skupiny, které se nemohou bránit. Ať vrátí ty miliony co rozkradli. Kde jsou peníze z důchod. fondu, které si půjčila Topolánková vláda s tím, že je do konce roku vrátí!!!!!!!!! Ať zruší senát a máme peníze doma. To co se děje za posledních 20 let je hrůza. Divím se, že se vláda nebojí budoucnosti. Vše dělají hladně proti mladým rodinám s malými dětmi. Nynější důchodce by vůbec neměli brát do úst, protože ti si na důchod vydělali. Navíc povinně odváděli do fondu peníze. Místo rozkrádání státu by měla vláda
    zajistit pracovní místa a zajistit řádné vybírání daní!!!!!!! *1*
    • ... jedině zaměstnanost a to povinná přinese odvody z mezd a platů do důchodového, zdravotního pojištění i státu. Odpadne vyplácení podpor šizuňkům (žádné já to nemůžu dělat, já mám jinou kvalifikaci). Zrušit nejen Senát, ale i snížit parlament na 101 členů. Nevyplácet nemístné odměny posrancům (dle Zemana), ale jen skutečné náklady (cestovné, stravné, prdelné). Platy státních úředníků od zdola až po nejvyšší výrazně snížit v relaci na množství, jakost odvedené práce. Odstranit placení příspěvků politickým stranám, ať je živí členská základna a jejich příspěvky. Je toho daleko víc, ale to jsou staroekonomické praktiky. Dnes máme nové : Vysoké daně, aby bylo na rozhazování a na důchody nynějších mocipánů, kteří si platí nesmyslné prebendy (to co si vyplácejí není ani mzda, ani plat, ani kvalifikovaná odměna).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit